Witam,

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam,

przez mikrobia 18 sty 2016, 19:59
Witam, z depresją zmagam się już prawie rok. Wszystko zaczęło się od epizodu psychotycznego z objawami urojeń...po prostu w pewnym momencie przestałam panować nad swoim rozumem, monologowałam echolalicznie, padałam na kolana, mówiłam i robiłam dziwne rzeczy... dwa tygodnie w szpitalu (Milicz - polecam), na leki zareagowałam momentalnie, to znaczy gdy się obudziłam, to było już wszystko ok. Po dwóch miesiącach w domu zaczęłam dziwnie się czuć, jakby ktoś wyłączał mi powoli myślenie...kolejny raz szpital - 5 tygodni - diagnoza: ciężka depresja. Pozostałe objawy; brak koncentracji, brak motywacji, zaburzona motoryka - truchtałam zamiast chodzić, uczucie pustki w głowie, depersonalizacja, derealizacja. Leki; Prefaxine 150mg i Rispolept 2mg. Obecnie stan stabilny, jeszcze czasami braki w motywacji i brak siły/energii i to tyle na początek.

Na dodatek: podczas psychozy - zupełnie nie wiadomo dlaczego i po co - wpatrywałam się w słońce...efekt: dwie dziurki w siatkówce obuocznie...problemy z widzeniem.

Witam,

przez quesswhy 18 sty 2016, 20:43
Cześć, i przy okazji wszystkiego dobrego na przyszłość :)
W każdym z nas walczą dwa wilki.

Witam,

przez mikrobia 19 sty 2016, 11:01
Cześć, dzięki...jakoś damy radę.

Muszę przyznać, że mam jeszcze jeden kłopot...początkowo brałam Ranofren i niestety z 65kg przytyłam prawie o dwadzieścia kg :why: . Dlatego zmienili mi leki. Straszne tez były początki depresji, kiedy to nie mogłam nic wcisnąć do buzi, wszystko smakowało jak wata, schudłam, nie mogłam spać w nocy...ale to chyba norma u wszystkich. Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg