przyciągającytytuł

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przyciągającytytuł

przez freedom97 30 gru 2015, 13:15
Hej wszystkim.
Otóż, nie chcę się zbyt rozwodzić, w skrócie opowiem...
mam 18 lat i zawsze miałem problem z trądzikiem więc ostatnio dermatolog mi przepisała Izotek, który będę brał przez 9 miesięcy, w tym czasie nie mogę pić alkoholu ani się fizycznie przemęczać, masakra! jak mam nie pić jak mam 18 lat? Z tego wszystiego prawie nie wychodzę z domu poza obowiązkami, stracilem na wszystko ochotę.... wiem, że potem będę miał super twarz ale to nie motywuje.
kolejny problem jest najcięższy, osoby nie przechodzące tego nie wiedzą nawet co to jest, ale gwarantuję że to straszne. Otóż podejrzewam( a raczej już minął czas na podejrzewanie, staram się pogodzić z tym) u siebie homoseksualizm, chociaż wierzcie mi, że nie chcialem tego napisać i zrobilbym wiele żebym nie byl gejem. Niedlugo mam studniowke, zaprosilem kolezankę( na moje nieszczęście jestem podobno przystojny, tak to chociaż zwaliłbym na urodę), nawet pomyslalem że mogloby cośbyć ale myśle że seksualnie by się nie sprawdziło, a nie ukrywajmy, że bez tego związek nie przetrwa.
Dodam, że nie wyglądam jak gej i się tak nie zachowuję.
Prosiłem milion razy Boga o pomoc, bezskutecznie, aczkolwiek dalej wierzę w niego i kocham, ale to skomplikowane.
Poza tym czasem czuję, że do niczego sie nie nadaje jak mi coś nie wyjdzie, jeszcze matura w tym roku której nie mogę zawalić...
Kuba

przyciągającytytuł

przez android 30 gru 2015, 15:29
Co to znaczy "wyglądać jak gej" i "zachowywać się jak gej"? Wyrzuć z głowy stereotypy, od tego należy zacząć.

Przy Izoteku możesz pić, ale nie przesadzaj.
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

przyciągającytytuł

przez freedom97 30 gru 2015, 15:43
chodziło mi o takiego ''typowego geja'', wiadomo o co chodzi :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przyciągającytytuł

przez omakk 30 gru 2015, 16:02
android, Pewnie chodziło mu o typowego pedała, który wygląda i zachowuje się jak ciota. Co do wątku to nie zakładaj z góry, że coś by się nie sprawdziło bo nie wiesz. Przeleć tą koleżankę po studniówce i zobaczysz jak będziesz się z tym czuł.
omakk

Sortuj wg