Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim.


MariaIsabel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat. Chciałam napisać kilka zdań o sobie, ale szybko zrobiła się z tego długa opowieść, a nawet nie byłam w 1/5. Tym bardziej zniechęcił mnie fakt, że wszystko i tak było dość okrojone i pozbawione jakże istotnych szczegółów. Jeżeli zdarzy mi się zostać tutaj dłużej i nawiązać jakąś rozmowę na mój temat, to pozwolę żeby jednak moja historia wyszła w sposób naturalny i tak jakby... na raty?

 

W skrócie

- osobowość unikająca.

- osobowość chwiejna emocjonalnie (borderline + dysmorfobia)

- osobowość paranoiczna.

 

Jestem postrzegana raczej jako osoba zdystansowana. Potrafię brzmieć poważnie i wiarygodnie (uwarunkowanie w pewnym sensie fizyczne), stworzyć chciane pozory. Co niestety nie pomaga mi w uzyskaniu odpowiedniej pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Teraz biorę fluanxol i kwetaplex. Wcześniejsza psychiatra widziała tylko depresję i przesadną chwiejność i brałam po prostu Fluoksetynę. Nie mogę zmobilizować się to psychoterapii. Za darmo nic mi nie przysługuje bo "nie mam długów i mam rodzinę" chyba, że terapia grupowa dzienna o której nie ma mowy bo nie mogę ot tak rzucić wszystkiego na trzy miesiące, w dodatku na coś, co nie gwarantuje mi poprawy. Ile w ogóle takie indywidualne spotkania z psychologiem kosztują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×