Dzień dobry

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry

przez atomówka 16 gru 2015, 15:01
Dzień dobry,

Przeglądam forum już od jakiegoś czasu a nieładnie podglądać nie mówiąc nawet: "dzień dobry". Tak więc witam się z Wami i chciałabym się trochę rozgościć.
Kilka słów o sobie: dwubiegunowa atomowa kobieta w wiecznym pędzie. To mogę powiedzieć o sobie sama a Reszta dodaje tez kilka innych łatek, które niekoniecznie mi się podobają. Ale za to bardzo doskwierają mojej duszy.
Jestem na etapie podjęcia decyzji o terapii. Ciągle się zastanawiam ale sama dobrze widzę, że leki nie rozwiązują a jedynie tuszują problem. Chce stawić czoło samej sobie tylko nie wiem czy dam rade. I tak tu zawędrowałam...
pozdrawiam

Dzień dobry

przez Kontrast 16 gru 2015, 15:06
Witaj:)Czyli jest moc tak? Jakie to latki dostajesz?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Dzień dobry

przez Marcin2013 16 gru 2015, 15:08
witaj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dzień dobry

przez atomówka 16 gru 2015, 15:11
Jest coś dziwnego, bo to i moc i niemoc. Moc w niemocy bym powiedziała. Na dzień dzisiejszy jestem totalnie zagubiona.
Od 2 mc biorę ketrel plus nasenne.

Dzień dobry

przez Ḍryāgan 16 gru 2015, 15:14
Ja też witam, jako przedstawiciel gatunku (też ChAD)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Dzień dobry

przez Marcin2013 16 gru 2015, 15:20
tesz mam chad

Dzień dobry

przez atomówka 16 gru 2015, 15:53
Nie wiem czy mam CHAD. Lekarz tak twierdzi, ja po prostu myślałam, że taka jestem. Od lat. Na wizytę do psychiatry byłam już umówiona sto razy a potem pojawiała się górka i poczucie, że przecież jest dobrze.
Do psychiatry trafiłam jak już sama nie wiedziałam kim jestem, po ciągu nie przespanych nocy i w pogoni za myślami których nie sposób dogonić. Po drugiej wizycie diagnoza chad jak dla mnie zdecydowanie przedwczesna.
Może to wygląda jak chad, może to nawet chadem jest. A może to po prostu goniące mnie demony przeszłości, nie dające spać, zamieniające się w lęki tak przerażające że nie mogę funkcjonować. Napędzające spirale euforii która prędzej czy później przemienia się w dół tak głęboki, że nie trudno się wygrzebać. Nie wiem. Sama już nie wiem. Nawet nie wiem czego tutaj szukam.

Sortuj wg