Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pimeys 29 lis 2015, 19:37
Witam serdecznie forumowiczów!

Już od jakiegoś czasu przeglądam to forum, więc postanowiłem się w końcu przywitać. Mam 24 lata i od dłuższego czasu cierpię na okrutnie obniżone poczucie własnej wartości spowodowane samotnością Jak prawdopodobnie doskonale wiecie stan ten ciągnie za sobą wiele innych niedogodności, które są dosyć uciążliwe w normalnym funkcjonowaniu. Z tego powodu postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i pierwsze kroki skierowałem do Was. Chciałbym skończyć ze swoim życiem samotnika i wyjść do ludzi jednak w moim rodzinnym mieście, w którym jestem zatrudniony, jest to dość trudne ze względu na brak odpowiednich klubów lub innych ciekawych miejsc (lubię rockowe/metalowe klimaty a wszędzie wokół techno disco "sztachetówy" :) ), dlatego też pomyślałem, że może wirtualnie spróbuje poszukam wsparcia i przy okazji wesprę kogoś z podobnymi problemami do moich.

Zauważyłem, że czytając o problemach ludzi samotnych, sam czułem się nieco mniej "osamotniony" w mojej samotności, tak więc może moje "wypociny" również komuś nieco ulżą :)

przez agusiaww 01 gru 2015, 13:15
Pimeys, nie myslales o zalozeniu konta na jakims portalu randkowym i poszukania dziewczyny w ten sposob? I hej :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez ekspert_abcZdrowie 04 gru 2015, 21:11
Witaj Pimeys!
Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj osoby, które Cię wesprą. I które będą służyć dobrą radą! Powodzenia! ;)
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wudezet 04 gru 2015, 23:12
Witamy na pokładzie!
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez piterotr 05 gru 2015, 02:05
ahooy!
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Sortuj wg