Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez TailsDoll 29 lis 2015, 00:08
Cześć. Jestem Robert, lat 23, mieszkam sobie gdzieś na Pomorzu i generalnie nie jest ze mną dobrze.

Wszelkiej maści szczegóły z pewnością opiszę w poszczególnych wątkach na tym forum, tak ogólnie jak to wygląda:

-totalna samotność- wyrzucony z domu, (a zresztą w tym "domu" nie byłem za dobrze traktowany- ojciec pił, ale nie bez powodu- potępiam to, że okazał się w sytuacji, kiedy wiedział, że jedna z moich sióstr nie jest jego dzieckiem zamiast podnieść się, walczyć z moją matką, to wybrał alkohol- zginął kilka lat temu- jakoś to udało mi się wybaczyć ALE nie zapomnieć- temat moich rodziców poruszę szerzej w wątku DDA/DDD), z rodziną to u mnie jest np w wypadku świąt- sygnalizuję, że nie mam gdzie i z kim świąt spędzić to reakcja jest taka, że jestem z kwitkiem odsyłany do kolejnej ciotki/wujka itp- każdy mówi, że niezbyt, albo nie jest tak kolorowo jakby mogło się wydawać.
Gadanie znajomych typu "odwiedzę ciebie w święta" jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam, bo wiem doskonale jak to będzie.
Związki to już w ogóle u mnie raczej parodia, ale to też nadaje się na wątek DDA/DDD.

-Depresja- dwa lata od rozstania w pewną.... osobą (nie wiem czy ten osobnik zasługuje na miano "kobiety")- powielanie schematów z domu dało o sobie znać i też pokazało mi wiele o mojej rodzinie- z jej strony było dużo przemocy psychicznej, wyzwiska, szantaże (najlepszy- nie mam pieniędzy więc pójdę zarabiać na ulicy- dziś wiem, ze za taki tekst to powinienem się rozłączyć i nie odzywać do niej już nigdy), na koniec zonk, bo ona kocha byłego. Raczej traktowała mnie jako kogoś na pocieszenie po nim, oczywiście jak to na początku bywa- było dość dobrze. Rok związku i nie wytrzymałem, odszedłem od niej. I tak przez dwa lata od rozstania było w miarę dobrze- po prostu nie myślałem o związkach, bo wbiłem sobie do głowy myśl "skoro inni mają to gdzieś i po niewielkim czasie nagle kogoś znajdują to i mi się też uda"- nic z tego. Teraz widzę po znajomych, że prawie żaden nie odezwie się, bo "nagle pojawiły się związki"- ot tak, jakby nigdy nic.
I od około miesiąca zarówno ten jak i wiele innych powodów potęguje depresję, dla mnie to tym bardziej porażka, bo utrudnia mi to pracę, a jak na razie jestem na okresie próbnym- mam nadzieję, ze przedłużą, w sumie ludzi potrzeba, bo połowę listopada to nadgodziny były u nas obowiązkowe z racji nadmiaru zleceń i następne miesiące zapowiadają się tak samo.

Pojawiła się depresja to i pojawiły się różnorakie myśli, które poniekąd otoczenie pokazało, że faktycznie tak jest. Może to są błahe powody, ale "kropla drąży skałę"- szerzej o tym napiszę w poszczególnych działach.

Trochę negatywów, to teraz jakiekolwiek pozytywo-negatywy:
-Zainteresowania ukierunkowane na informatykę i elektronikę- plus taki, ze to mi odpowiada, minus taki, że często na bazie stereotypów ludzie budują sobie o mnie opinię, ale dużo by o tym pisać.
-Lubie generalnie muzykę elektroniczną, po za Big Roomem, ale dobrym rockiem czy metalem nie pogardzę, wręcz przeciwnie- z przyjemnością posłucham. Do tego słucham muzyki japońskiej (wiąże się z tym również zamiłowanie do Japonii i anime). Całkowicie nie trawię disco polo i wytworów w stylu "gang albanii"

To chyba na tyle jak na razie ;) Liczę, że na dzień dobry pisząc o tych negatywach nie zraziłem Was do siebie ;D I do usłyszenia jutro ;)

Witam wszystkich

przez cyklopka 29 lis 2015, 19:25
Zarzuć jakimś dobrym metalem albo czymś dobrym japońskim na przełamanie lodów :D
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Witam wszystkich

przez Pimeys 29 lis 2015, 19:47
Witaj! Wiem jak samotność potrafi rujnować życie więc życzę Ci powodzenia.

A do Gangu Albanii trzeba mieć dość specyficzne poczucie humoru :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam wszystkich

przez TailsDoll 29 lis 2015, 23:57
cyklopka napisał(a):Zarzuć jakimś dobrym metalem albo czymś dobrym japońskim na przełamanie lodów :D

https://www.youtube.com/watch?v=pmRkg-aZXRg Coś na początek ;)

Witam wszystkich

przez agusiaww 01 gru 2015, 13:13
TailsDoll, a gdzie mieszkasz? Jak masz mieszkanie, sam sie utrzymujesz to juz duzo. Co do znajomych, znajomi to tylko znajomi, nie oczekuj ze beda z Toba spedzac czas w swieta bo od tego jest rodzina i przyjaciele. Duzo przezyles, ale mozna to naprostowac, jak juz masz prace i jakies mieszkanie (tak rozumiem z postu) to juz dobrze sobie radzisz. Teraz trzeba poznac fajna kobietke i dazyc do załozenia rodziny :) plus terapia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Witam wszystkich

przez ojomo 01 gru 2015, 17:22
No też uważam że znajdziesz sobie fajną kobietę to wszytko się naprostuje. Ona też jeśli będzie spoko to Ciebie naprowadzi na nowe wyzwania i zaczniesz tylko myśleć o niej a nie o przeszłości.

Witam wszystkich

przez TailsDoll 02 gru 2015, 00:43
Mieszkam w Gdańsku i chwilę obecną to tylko pokój wynajmuję i praca jest. Do tego przeprowadzka w piątek (fakt- trzy przystanki dalej, więc pomoc nie jest potrzebna, tramwajami przewiozę ;) ).
Generalnie nauczyłem się po tym wszystkim tego, że "rodzina też ludzie, a ludzie potrafią nieraz pokazać swoje".

Witam wszystkich

przez Eteryczna 02 gru 2015, 14:39
TailsDoll, Jesteś na dobrej drodze ,masz swoje za sobą teraz czas na zmianę wzorców zachowań by przyciągnąć do siebie odpowiednią partnerkę i walczyć o to swoje szczęscie .
Eteryczna

Sortuj wg