Witam ponownie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ponownie

przez Ḍryāgan 22 lis 2015, 20:52
Witam ponownie (już tu byłem jako Nicholas1981). Stęskniłem się za Wami i wróciłem. Generalnie trochę mi źle, potrzebuję czasem pogadać... Przyjmiecie mnie z powrotem?

Witam ponownie

przez Druid 22 lis 2015, 21:28
Witaj, miło znów Cię widzieć na pokładzie pirackiej łajby
Druid

Witam ponownie

przez Ḍryāgan 22 lis 2015, 21:41
Dark Velvet napisał(a):Witaj, miło znów Cię widzieć na pokładzie pirackiej łajby

Stęskniłem się za Tobą Pluszaku :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam ponownie

przez khaleesi 23 lis 2015, 20:54
witaj Niko :papa:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Witam ponownie

przez ego 23 lis 2015, 21:14
Cześć Ḍryāgan, fajnie że wróciłeś (choć to może to trochę egoistyczne z mej strony tak pisać) :yeah:
ego

Witam ponownie

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 21:20
cześć dziewczyny Zosiu, Ivi... ego mam nadzieję, że będziemy mieć znowu okazję twórczo się "pokłócić" :D. I żeby nie było... nie wróciłem dlatego, że akurat w tym momencie mi się pogorszyło. Jestem chory stale, odszedłem nie dlatego, że wyzdrowiałem (cholerny ChAD jest na cały żywot podobno). Odszedłem, bo się chciałem uniezależnić. A teraz zachciało mi się wrócić i wróciłem.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Witam ponownie

przez Eteryczna 23 lis 2015, 21:25
Ḍryāgan, Hej fajnie ,że jesteś chociaż lepiej żebyś sie dobrze czuł zawsze i nie wracał ale każdy z nas wie jak to wygląda w praktyce,a więc witaj ponownie ;)
Eteryczna

Witam ponownie

przez ego 23 lis 2015, 21:27
Ḍryāgan napisał(a):ego mam nadzieję, że będziemy mieć znowu okazję twórczo się "pokłócić" :D
Aaa... to tylko tak mnie zapamiętałeś? jako tom wrednom od kłótni! :nono: (żartuję of kors ;) )
ego

Witam ponownie

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 21:42
ego napisał(a):Aaa... to tylko tak mnie zapamiętałeś? jako tom wrednom od kłótni! :nono: (żartuję of kors ;) )

Przecież napisałem "twórczo"... A tak serio, przynajmniej coś się działo, no i zapamiętałem! Nie uważam, że jesteś wredna.

Witam ponownie

przez ego 23 lis 2015, 21:56
Nosz przecież piszem, że żartujem :time:
I jak to nie jestem? jak ledwo coś wrócił i już się Ciebie kłócem. :bezradny: ;)
ego

Witam ponownie

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 21:58
ego, kto się czubi ten się lubi
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Witam ponownie

przez ego 23 lis 2015, 22:03
Ḍryāgan, no teraz to nie zaprzeczem. :)
ego

Witam ponownie

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 22:34
Proszę proszę ego przyznała, że mnie lubi :yeah: chociaż jestem wrednym facetem :great: cuda albo tak dawno mnie nie było, że nie zauważyłem, że pani złagodniała :D

Witam ponownie

przez ego 23 lis 2015, 22:44
Taa, a Panu Ḍryāganowi, trza znowu wykład z logiki zrobić , żeby pojął, że brak zaprzeczenia zdania, nie równa się potwierdzeniu . :]
Nie drażnij lwa! hieny znaczy się. ;)
ego

Sortuj wg