Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez samnieswój 23 lis 2015, 19:43
Ale brak szacunku do drugiego człowieka to już inna kwestia...
I masz rację. Na to nikt z nas nie poradzi.

Witam.

przez Anke 23 lis 2015, 19:46
Oj Rafal, czasami warto zastanowic sie nad krytyka, nawet jesli nam sie nie podoba. A sam napisales ze chcesz pomagac na tym forum. Jesli moge spytac w jaki sposob? Bo zloszczac sie na innych to nie pomoc.

Witam.

przez Rafał_młody 23 lis 2015, 20:02
samnieswój napisał(a):Ale brak szacunku do drugiego człowieka to już inna kwestia...
I masz rację. Na to nikt z nas nie poradzi.

Ja mam szacunek do każdego, kto na niego zasługuje. Po za tym mam wrażenie że piszę z dziecmi z zerówki którzy, mają wkodowane w główce "nie przeklinać" "siedzieć cicho"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam.

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 20:23
Rafał_młody, nie sądzę, żeby osoba, która ma w sobie tyle agresji była w stanie pomóc komukolwiek a już zwłaszcza osobom z depresją lub nerwicą. Myślę, że Ty sam potrzebujesz pomocy i zawsze możesz o tym pogadać. Ale z ofertą pomocy własną lepiej się nie wychylaj w tym gronie, bo reakcja będzie taka jaka jest. Tu większość ludzi ma za sobą ciężkie przeżycia i są to tylko indywidualne doświadczenia z którymi radzimy sobie na miarę możliwości. Czasem potrzebujemy się wygadać...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Witam.

przez Rafał_młody 23 lis 2015, 20:40
Ḍryāgan napisał(a):Rafał_młody, nie sądzę, żeby osoba, która ma w sobie tyle agresji była w stanie pomóc komukolwiek a już zwłaszcza osobom z depresją lub nerwicą. Myślę, że Ty sam potrzebujesz pomocy i zawsze możesz o tym pogadać. Ale z ofertą pomocy własną lepiej się nie wychylaj w tym gronie, bo reakcja będzie taka jaka jest. Tu większość ludzi ma za sobą ciężkie przeżycia i są to tylko indywidualne doświadczenia z którymi radzimy sobie na miarę możliwości. Czasem potrzebujemy się wygadać...

Tu nie chodzi o to że mam problem, po prostu mam to w genach : ) czasem ludzie są spokojni a czasem tacy jak ja - mówią co myślą i nie dadzą sobie w kasze dmuchać :) u mnie to jest "rodzinne' więc naprawdę nie doszukuj się już żadnych problemów w moim życiu : P

Witam.

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 20:46
Tu nie chodzi o to że mam problem, po prostu mam to w genach : ) czasem ludzie są spokojni a czasem tacy jak ja - mówią co myślą i nie dadzą sobie w kasze dmuchać :) u mnie to jest "rodzinne' więc naprawdę nie doszukuj się już żadnych problemów w moim życiu : P

A więc nie masz żadnych problemów. To co tu robisz? Przyszedłeś powkurzać ludzi, którzy mają akurat problemy?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg