Witam jednak nie da się do tego przyzwyczaić.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez kings 18 lut 2007, 16:57
Hej
może już za późno, ale nie odwołuj tej wizyty, może akurat Ci dopasuje, tzreba się przełamać, ja trafiłam dopiero za 4 razem i to z resztą na osobę poleconą na tym forum. Moja znajoma chodzi w Krakowie na psychoterapie i płaci 60zł za wizytę raz w tygodniu. Wszystko zależy jak często będziesz chodzić, można się z nimi jakoś umówić, a najważniejsze to trafić na dobrą, poleconą osobę bo szkoda kasy na naciągaczy, których jest niestety dużo. A czasami nawet w publicznych przychodniach trafaiają się lekarze z powołaniem. Nie możesz się zrażać, serio ja 2 razy trafiłam na lekarzy, którzy potrzebowali pomocy bardziej niż ja.
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez ironia 18 lut 2007, 22:07
chetnie bym sie wybrala tlyko teraz nie bardzo mnie stac osobiscie...eh..ciezka sprawa..alep ewnie bede musiala siewybrac..
..:::Jestem tam gdzie wirują cienie::..Wszystkie opętały mnie:::...

przez IceMan 18 lut 2007, 22:25
Witaj Ironio!
Jak widać musisz się przestać bać omdleń to i słabo się nie będzie robić. Jeśli to jest w twojej psychice, to da się to wyplenić. Są żywe przykłady na to, a niektóre wypisały się już w dziale Kroki do wolności http://www.forum.nerwica.com/-kroki-do- ... -vf14.html
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez ROJAS 25 lut 2007, 16:38
Bedzie dobrze dzieciak...:)
Zobaczysz tez mialem takie problemy !
A teraz jest coraz lepiej walcze i nie poddaje sie . wiem ze juz jestem blizko!!!:)
pozdrawiam

Sortuj wg