Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez RenaUchiha 06 lis 2015, 00:26
Hej.
Sama nie wiem, jaki jest cel tego, że założyłam tu konto. Stwierdziłam, że Wasza obecność może być pomocna.
Nie wiem, co mam. Za bardzo się boję poprosić o pomoc, za bardzo boję się psychiatrów, psychologów i innych tego pokroju szumowin...
Trafiło się, że założyłam konto w całkowitym nieładzie. Jestem wrakiem. Za kilka dni mi przejdzie, znowu będzie dobrze, znowu wrócę do życia...
Boję się tylko, że niedługo znów przyjdą kompule. Dopiero co się odratowałam po całym tygodniu obżerania... Staram się znów dojść do 63,9 kg. A potem do 22 listopada muszę schudnąć 5 kg, obiecałam to sobie i innym... Jestem cholernie gruba, muszę coś z sobą zrobić... Pewnie dlatego wszyscy mnie opuszczają. Jak będę szczupła, zaczną mnie zauważać i doceniać. Przestanę być NIKIM.
Czemu nikt mnie nie wspiera? Nawet dla matki jestem "złą, bezczelną i leniwą". Kochana mamusia. Tak mnie docenia... Wspiera... Pociesza...
Chce mnie wysłać do dietetyka, mówi, że jestem chora i źle oddziałuję na wszystkich w domu. Że jestem jak alkoholik. Nie niszczę tylko siebie, a całą rodzinę.
Ale i tak mnie nie wyśle. Szkoda jej kasy. To tylko groźby. Można przywyknąć.

Cześć

przez Eteryczna 06 lis 2015, 10:41
RenaUchiha, Witaj, jedno pewne powinnaś się leczyć u specjalisty te objawy które opisałaś są bardzo niepokojące.Nikt Ci tu diagnozy nie wystawi ale możesz liczyć na wsparcie.Waga nie jest wyznacznikiem czy jesteś KIMŚ czy NIKIM w swoim mniemaniu to twoje subiektywne zaburzone odczucia,skoro matka chce Cię wysłać do dietetyka korzystaj nie uciekaj od wszystkiego i walcz o siebie jeżeli naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu.
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Cześć

przez NN4V 06 lis 2015, 10:53
RenaUchiha napisał(a):....Nawet dla matki jestem "złą, bezczelną i leniwą". Kochana mamusia. Tak mnie docenia... Wspiera... Pociesza...

Toksyczna matka.
Toksyczna rodzina.
Toksyczne środowisko.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez Lord Kapucyn 06 lis 2015, 13:49
RenaUchiha napisał(a):Za bardzo się boję poprosić o pomoc, za bardzo boję się psychiatrów, psychologów i innych tego pokroju szumowin...

Dlaczego uważasz, że specjaliści z zakresu ochrony zdrowia psychicznego to, jak to sama nazwałaś , "szumowiny"?

RenaUchiha napisał(a):Jestem cholernie gruba, muszę coś z sobą zrobić... Pewnie dlatego wszyscy mnie opuszczają. Jak będę szczupła, zaczną mnie zauważać i doceniać. Przestanę być NIKIM.

Uzależnianie otrzymywanego szacunku, uwagi, akceptacji ze strony innych ludzi od swojej masy ciała jest ślepą uliczką, drogą donikąd.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Cześć

przez RenaUchiha 06 lis 2015, 23:53
Nie chcę iść do dietetyka... To tylko strata pieniędzy. Nie dam rady trzymać się tych wszystkich zasad. 500 kcal dziennie to dla mnie porażka, jakbym miała jeść 1800 czy 2000, to bym się załamała...
Dlaczego "szumowiny"? Bo kiedyś byłam u psychologa, tuż po rozwodzie rodziców. Dziewięcioletnie dziecko nastawiane przez matkę przeciw ojcu i przez ojca przeciw mace... Gubiłam się. A ona wysłała mnie do psychologa. I co powiedział? Żeby jeszcze bardziej "ukróciła mi sznurek, to będę bardziej posłuszna". Nie miałam dzieciństwa. Moje dzieciństwo ograniczało się do wieczorynki, "Rancza" i bajek, gdy nikogo nie było w domu i mojego pokoju.
Później, w gimnazjum poznałam kogoś przez Internet. Dobrze się zachowywałam, dobrze się uczyłam, miałam celujące oceny, byłam grzeczna... Tylko zaczęłam ubierać się na czarno i wiecznie chodziłam przylepiona do komórki. I co z tego wynikło? Telefon od "pedagoga" do mamusi. Zakaz na telefon. Dopiero co wyszłam z jednego uzależnienia od Internetowej przyjaźni (to nic, że weszłam w drugie). Przez trzy lata korzystałam z telefonu, tak, aby nikt tego nie widział, wychodziłam w zimę na kilkugodzinne spacery, aby móc normalnie popisać z ludźmi, korzystałam z każdej możliwości wyjazdu do babci, ojca, ciotek... Byle z dala od niej.
Dlatego "szumowiny". Nie chcę mieć jeszcze bardziej zepsutego życia. Wystarczy brak dzieciństwa.
Dla niej ja jestem nienormalna. Ale dlaczego nikt nie patrzy na NIĄ.

Cześć

przez agusiaww 07 lis 2015, 06:10
RenaUchiha, jak nie chcesz isc do dietetyka i uwazasz ze wiesz wszystko najlepiej to po co piszesz posty? Obzeraj sie chudnij i rob po swojemu, mecz sie z tym sama.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Cześć

przez Lord Kapucyn 07 lis 2015, 11:07
Bo tu nie jest potrzebny dietetyk. Tylko psychiatria i/lub psychoterapeuta, względnie psychodietetyk. Waga i jej wahania nie są przyczyną problemu tylko symptomem.

Moderator/ R2 - D2

Cześć

przez NN4V 07 lis 2015, 14:23
agusiaww napisał(a):RenaUchiha, jak nie chcesz isc do dietetyka i uwazasz ze wiesz wszystko najlepiej to po co piszesz posty? Obzeraj sie chudnij i rob po swojemu, mecz sie z tym sama.

Czy Twoje nieadekwatne reakcje nie powstają przypadkiem wówczas, gdy ktokolwiek wstrzeli się przypadkiem w Twoja toksyczność wobec własnych dzieci?
Wobec nich też przyjmujesz postawę wszystkowiedzącej-najmądrzejszej?
Chyba nie do końca rozwiązałaś swoje problemy.

Cześć

przez RenaUchiha 07 lis 2015, 23:05
Nie sądzę, że wiem sama najlepiej... GDyby tak było, nie pytałabym się, nie prosiła o pomoc... Nie wiem, dlaczego ten atak, przepraszam...

Cześć

przez Lord Kapucyn 07 lis 2015, 23:08
RenaUchiha napisał(a):Nie sądzę, że wiem sama najlepiej... GDyby tak było, nie pytałabym się, nie prosiła o pomoc... Nie wiem, dlaczego ten atak, przepraszam...

Nie musisz przepraszać. Niektórzy czasami wstają lewą nogą, albo na innych uskuteczniają przeniesienie , bądź projekcję (takie mechanizmy obronne).

Moderator/ R2 - D2

Cześć

przez RenaUchiha 07 lis 2015, 23:13
Rozumiem.
Mam nadzieję, że dla Pani wyżej się poprawi i jutro wstanie prawą nogą, ewentualnie obiema na raz (tak też chyba jest ok?).

Cześć

przez NN4V 08 lis 2015, 03:32
RenaUchiha napisał(a):Nie sądzę, że wiem sama najlepiej... GDyby tak było, nie pytałabym się, nie prosiła o pomoc... Nie wiem, dlaczego ten atak, przepraszam...

Ona ma problem w głowie na punkcie młodych kobiet.
Najwidoczniej się ich boi.

Cześć

przez RenaUchiha 08 lis 2015, 18:42
Mizoginizm najczęściej dopada mężczyzn, ale widocznie istnieją wyjątki.

Dzisiaj był ok. Mimo iż rano miałam małego kompula.
Wczoraj dostałam ataku paniki i ćwiczyłam przez 2 godziny.
Wszystko mnie boli. Wzięłam prochy na przeczyszczenie.
Super.
I tak nic nie działa.

Cześć

przez chmurka66 08 lis 2015, 19:42
po przeczytaniu Twoich posow zapytam czy juz stwierdzono u Ciebie anoreksje?
wczoraj opuściłam szpital psychiatryczny i wiele przypadkow widzialam
miedzy innymi 87 letnia anorektyczke
masz identyczne zachowania i mysli
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Sortuj wg