Skomplikowane relacje

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Skomplikowane relacje

przez Sigrun 28 paź 2015, 21:02
Brunetka28 napisał(a):że ja się takich szczeniackich chwytow nie łapie

... Czy aby na pewno...

Brunetka28 napisał(a): Mieliśmy się spotkać i spotkaliśmy się bo mu zagroziłam,że jeśli tego nie zrobi to pojade i pogadam z nimprzy jego rodzicach. tak jakby był zastraszony,bo jego rodzice oficjalnie o mnie nie wiedzieli choc dochodziły ich słuchy,że spotyka się z mamuśką
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Skomplikowane relacje

przez Brunetka28 30 paź 2015, 09:56
Sądziłam,że takie fora są po to,aby móc się wygadać. Czasami człowiek naprawdę nie wie co ma robić, czuje się źle i myśli w bardzo zły sposób. Dziękuję tym osobom, które odp mi swoje przemyślenia a na idiotyczną wypowiedź o poprawnej polszczyźnie nie chce mi się reagować choć fakt-wielki wstyd dla mnie,że tak brzydko się wysławiam.

Skomplikowane relacje

przez NN4V 30 paź 2015, 11:06
Brunetka28 napisał(a):Sądziłam,że takie fora są po to,aby móc się wygadać. Czasami człowiek naprawdę nie wie co ma robić, czuje się źle i myśli w bardzo zły sposób.....

To nie jest jedyne błędne przekonanie, jakie sprowadzasz własnym myśleniem, wynikającym z ulegania własnym zniekształceniom postrzegania. Brakuje Ci odwagi, by się wziąść za rogi z fikcją rzeczywistości, jaką sobie stworzyłaś na własny użytek. Nic dziwnego, że pretensjonalny żal kierujesz do świata zewnętrznego - to jest mechanizm obronny, który musiał zadziałać, by własne fikcje utrzymać. Nie jest to dobra droga, ale skoro to lubisz...
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Skomplikowane relacje

przez Brunetka28 09 lis 2015, 16:28
Fakt, nie mam siły zabrać się za rzeczywistość. Mam dość. Już mi się nie chce walczyć z czymkolwiek. Jak człowiek ma mieć pozytywne myśli skoro nie może okiełznać swoich uczuć. Możecie pisać,że jestem głupia, naiwna,nieodpowiedzialna...ale jak mam się pozbierać skoro ja czuje coś do tego człowieka. Znów dałam się omotać jego miłym słowom, spotykaliśmy się,spędziliśmy miło czas...na pewnej imprezie z okazji święta naszej wspólnej pasji byliśmy nierozłączni, a potem jakaś dziewczyna mówi mi,że ją bajeruje. Zniknęłam, on się przestraszył,dzwonił, pytał czy ze mną wszystko w porządku...a na moją wiadomość jak mógł się tak zachować-odp,że to nieprawda,że nie mogę wierzyć każdemu co mi kto powie. Nie wytrzymałam i napisałam mu,że musimy postawić sprawę jasno,że nic nas nie łączy,że skoro jestem mu obojętna bo niech mnie traktuje jak zwykłą kumpelę, bo ja go kocham i się zamęczę takimi szopkami. Chyba przekaz był jasny-na co on mi odp-nie denerwuj się,tylko modlitwa nam pomoże. No kurcze co to ma być-jak można tak odp???? nie rozumiem tego.

Skomplikowane relacje

przez bittersweet 09 lis 2015, 17:41
na co on mi odp-nie denerwuj się,tylko modlitwa nam pomoże. No kurcze co to ma być-jak można tak odp???? nie rozumiem tego
Tak się odpowiada, jeżeli nie chce się składac zadnych obietnic ani deklaracji. Gosciu ma Cie w garści, kochasz go i dlatego znosisz jego zachowanie, o czym on wie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Skomplikowane relacje

przez Brunetka28 10 lis 2015, 10:39
ja już nie mam sił, za daleko to wszystko zaszło. trzymam za was wszystkich kciuki i dziękuję za krótką obecność tutaj.

Sortuj wg