witam witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam witam

przez malarz 23 paź 2015, 03:52
jestem chlopakiem ze zdolnego slaska, no psychicznie tak. realistycznie emigracja dziecko odwyk paradoks: samodiagnoza wspomnienia szok.
ja sie psychologia nigdy nie interesowalem no chyba ze grzybiarzy, ale tknelo mnie na serio gdy nie wiem skad pojawil sie przede mna niczym pewien komunikat zespol niezaspokojenia emocjonalnego. zaczalem czytac ksiazke i po tygodniu w srodku nocy jak razony pradem zrozumialem dlaczego moje dotychczasowe zycie bylo nie w pewnym lecz wlasciwie wielkim sensie katastrofa... poniewaz nie mialem szansy. jezeli male dziecko sie bije i najedza psychicznie to pomimo talentow systematyczne lamanie kregoslupa zaszlachtuje jego swiat.
potem bylo morze alkoholu, od malolata, nie wiem z 8 albo 9 lat mialem. upijalem sie patologicznie mieszalem i przedawkowywalem i ciesze sie ze to przezylem. nie chce do tego wracac, to samobojstwo na raty.
a teraz juz nie pije ponad 3 miesiace pierwsza taka przerwa od ponad 15 lat. pracuje od czasu do czasu. zaczalem malowac. alkohol zabija troche bol ale i z nim zycie. a i ono bywa piekne...
i tak se siedze i mysle czy to wogle ma sens, takie pisanie. ale chec potrzeby zrozumienia jest silniejsza.
zobaczymy...

witam witam

przez ekspert_abcZdrowie 26 paź 2015, 19:20
malarz, witaj na forum!

Czy sam odnalazłeś w sobie siłę, by rzucić alkohol i inne substancje odurzające? Czy ktoś Ci pomógł, zmotywował Cię do działania?

Podziwiam Cię, że dałeś radę wyrwać się ze szpon nałogu. Mam nadzieję, że uda Ci się wytrwać w abstynencji.

Pozdrawiam!
Psycholog

witam witam

przez Marcin2013 26 paź 2015, 19:22
Witaj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam witam

przez tahela 26 paź 2015, 19:56
Marcin2013, kochaM NASTEPNE POKOLENIE HAHA I pICARDA
malarz,
cześc malarz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

witam witam

przez Anke 26 paź 2015, 20:15
Super ze napisales, ja tez dlugo sie zastanawialam czy mam dolaczyc do forum ale w oceanie samotnosci to pozwala zobaczyc ze nie jestes sam w swoich problemach, sa inni i oni tez sie borykaja. Ja mam jeszcze problemy z napisaniem o tym co czuje ale pierwszy krok juz za mna. A za Ciebie trzymam kciuki. Tez maluje i jesli tylko mam wystarczajaco duzo sily to farby, paleta daje ulge i jak to dobrze napisales choc na moment zabija bol. Lepiej to niz inne zakupione srodki.

witam witam

przez sailorka 26 paź 2015, 20:17
Zakład, że nie da rady?
Cześć, jestem czubkiem

witam witam

przez Anke 26 paź 2015, 20:58
sailorka napisał(a):Zakład, że nie da rady?

Az sie usmialam, przypominasz Smerfa marude, i tak sie nie uda, mam nadzieje ze przegrasz hi hi

Sortuj wg