BOMBELKI WRÓCIŁEM! :*

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Zupapomidorowa 25 paź 2015, 21:21
Straszna ta stronka. Jesteś "artysta", nie artysta.
Dawniej Luktar

przez Zupapomidorowa 25 paź 2015, 21:21
Wtórne to i głupie
Dawniej Luktar

przez agusiaww 26 paź 2015, 07:36
Anke napisał(a):Jestes dosc agresywnych w swoich wypowiedziach i bardzo pewny siebie, czy tylko tak mi sie wydaje. To jaki jest cel Twojego powrotu?

teraz to juz masz chłopie przerabane, bo musisz sie nad soba użalac, nie mozesz chorowac i jakos tako funkcjonowac...Napisz kilka postów jak to Ci zle w zyciu, to kazdy Cie polubi.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anke 26 paź 2015, 14:14
agusiaww napisał(a):
Anke napisał(a):Jestes dosc agresywnych w swoich wypowiedziach i bardzo pewny siebie, czy tylko tak mi sie wydaje. To jaki jest cel Twojego powrotu?

teraz to juz masz chłopie przerabane, bo musisz sie nad soba użalac, nie mozesz chorowac i jakos tako funkcjonowac...Napisz kilka postów jak to Ci zle w zyciu, to kazdy Cie polubi.

Mysle ze to forum jest dla osob ktorym jest zle i chca sie dzielic swoimi troskami ale nie tylko i nie z tego powodu sie je lubi. Jestesmy tu takze by podzielic sie swoimi doswiadczeniami i radami. A jesli ktos jest wulgarny to sorry ale ja tego nie kupuje.

przez agusiaww 28 paź 2015, 05:44
Anke, a gdzie stosuje wulgaryzmy? To ze bedziesz siedział.a i płąkała nad soba na pewno nie pomoze tylko pociagnie w doł.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Anke 28 paź 2015, 16:06
agusiaww napisał(a):Anke, a gdzie stosuje wulgaryzmy? To ze bedziesz siedział.a i płąkała nad soba na pewno nie pomoze tylko pociagnie w doł.

Przeczytaj jego wypowiedzi z pierwszej strony i jesli nie znajdziesz wulgaryzmow w jego wypowiedziach to coz znaczy ze mamy inne pojecie na temat tego co jest wulgarne a co nie.
Tak mam chwile kiedy placze i kiedy czuje sie bezradna i mysle ze nie tylko ja na tym forum i jesli pisze o tym to nie dla ciagniecia innych w dol. A nie pomyslalas ze jesli o tym pisze to po to by szukac pomocy badz wsparcia? A i sama staram sie jesli tylko moge to wspieram swoim doswiadczeniem i dobrym slowem. Jesli zas dla Ciebie omawianie naszych slabosci, dolegliwosci to tylko plakanie i ciagniecie innych w dol to co Ty robisz na tym forum?

przez Pink Punk Boy 01 lis 2015, 15:37
Wow, no dla mnie szok jakby.

Ocenianie, wartościowanie, licytacja - dla mnie szok, szczególnie w takim dziale, widocznie miałem mylne wyobrażenie na tym, jak wygląda dział "witam".

Nie wiem jak wy reagujecie gdy kogoś "witam" w waszą stronę to próba obrażenia ciebie poprzez nazwanie cię homoseksualistą. I nie obchodzi mnie jak reagują inni.

Jeden z problemów z jakim się borykam na zewnątrz to właśnie to, że dla ludzi jestem "za wulgarny" "za zboczony". Ale ja nie chcę być taki, jakim ludzie by mnie chcieli. Ja nie chcę już pasować ludziom i patrzeć na ich oczekiwania. Ja chcę być sobą i dobrze się w tym czuć.

Co tu kupować czy nie? O co się licytujecie tutaj?

A przydomku artysty nie zabierze mi nikt, chyba że sam Szatan zstąpi na ziemie i weźmie zabierze.
Bo Artystą jest każdy, kto nazwie się artystą i co jest genialne - SZTUKĄ jest WSZYSTKO co ARTYSTA nazwie SZTUKĄ :mrgreen:
Jeżeli normę ustala większość, czyli ludzie bez pasji, celu i wartości w życiu, nie radzący sobie z emocjami, z brakiem pewności siebie jako jednostki to jak najbardziej - nazwijcie mnie nienormalnym i przypiszcie mi wszystkie choroby psychiczne świata.
Pink Punk Boy

przez Kalebx3 01 lis 2015, 15:44
Bo Artystą jest każdy, kto nazwie się artystą i co jest genialne - SZTUKĄ jest WSZYSTKO co ARTYSTA nazwie SZTUKĄ

"Każdy jest poetą i wszystko jest Poezją ", jak mawiał wieszcz
--- a najgorsze jest robienie z siebie wielkiego poety- artysty ,,, na siłę .
zresztą w dupie to mam ;)
pisze swoja poezję co dzień na nowo , wśród tych samych gęb , czasem jakoś nowa się trafi,,, dziś znów nie wygrałem w Totka poanie Bąbel !
KUR-WWWA ZNOWU NIE TE LICZBY !!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Pink Punk Boy 01 lis 2015, 17:36
"Artysta" z manierą który wymaga specjalnego traktowania bo się wywyższa tym przydomkiem, tak, to żałosne.

Mi ta etykieta artysty spuszcza ciśnienie trochę, że jakkolwiek pasuję do tej planety.

Łudzę się, że jak zacznę na siebie tak mówić sam, to i inni tak zaczną używać słowa "artysta" wobec mnie, zamiast "czubek, wariat, świr".

I znowu się na tym łapie... CO MNIE OBCHODZI CO SĄDZĄ O MNIE INNI? Niespójność świadomości i podświadomości przekracza granicę umożliwiającą normalne funkcjonowanie, czekamy aż leki zaczną działać.

Ale co robić gdy "czekam" a myśli w głowie 100 na sekundę?

Chyba czas wybrać między "leczymy się" a "żyjemy"

przez Kalebx3 01 lis 2015, 19:04
Pink Punk Boy,
Mistrzu , a pochwal Ty sie swoimi Dziełami ( sztuki ) .
W czym głównie rzeźbisz ?
Zachwyć !!!ż Ale tak ,żeby kopara nam Tu wszystkim opadła .
Tylko ja chcę widzieć u Ciebie SZTUKĘ , a nie jakieś stare podarte gacie na płocie . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Nortt 06 gru 2015, 00:16
Wypierdalaj brudny pedale !!! :pirate:

Naannanana, dobra sztuka majster, mimo że nie lubię Tech HC, wole tradycyjny, nie spodziewałem się że jeszcze ktoś taki bywa na forum :D
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

przez Nortt 06 gru 2015, 00:20
agusiaww napisał(a):

Hey nie wszyscy tacy są, lol choć pewnie bardziej by wleciało wam hyperreal

przez *Monika* 06 gru 2015, 01:35
Nortt, prosiłabym o zachowanie kultury słowa. Pierwsze i ostatnie słowne upomnienie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Nortt 06 gru 2015, 14:06
*Monika* napisał(a):Nortt, prosiłabym o zachowanie kultury słowa. Pierwsze i ostatnie słowne upomnienie.

Obrazek

Sortuj wg