BOMBELKI WRÓCIŁEM! :*

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pink Punk Boy 20 paź 2015, 20:36
Witam!

Tak, byłem już tu kiedyś, przez chwilę.

Szukałem w innych chorych forumowiczów moich lekarzy i wymagałem aby mnie wyleczyli.

Za to przepraszam, zdecydowanie.

Teraz pojawiam się, aby po prostu porozmawiać, czasem się wypłakać - mam wrażenie, że mamy podobne hobby.

Nie chcę być anonimowy - Pink Punk Boy, artysta z Polski.

co ze mną aktualnie myślę najlepiej ten tekst z mojej strony (spokojnie, to nie reklama, ja niczego nie sprzedaję, poza tekstami ART FOR FREE)
http://pinkpunkboy.com/index.php/2-uncategorised/39-something-going-on

a więcej o mnie i moim mental state popiszemy sobie już w odpowiednich działach :105:

przez anka szklanka 20 paź 2015, 23:13
Siemanko ;)

Tak, byłem już tu kiedyś, przez chwilę.

Pod jakim nickiem?

przez Pink Punk Boy 20 paź 2015, 23:39
A wiesz, że nawet nie pamiętam?

Ale wrzuciłem galerię swoich artystycznych fotografii ukazujących moje różne stany psychiczne i "wymagałem" aby ludzie mnie zdiagnozowali i pomogli mi na podstawie tego. Dostałem brawa "ale świetnie to wygląda jak się źle czujesz!" i poszedłem w choleru.

Teraz chcę tylko popeplać, podzielić się swoim podejściem i wiedzą :pirate:
Jeżeli normę ustala większość, czyli ludzie bez pasji, celu i wartości w życiu, nie radzący sobie z emocjami, z brakiem pewności siebie jako jednostki to jak najbardziej - nazwijcie mnie nienormalnym i przypiszcie mi wszystkie choroby psychiczne świata.
Pink Punk Boy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anka szklanka 20 paź 2015, 23:43
Dostałem brawa "ale świetnie to wygląda jak się źle czujesz!" i poszedłem w choleru.

Rozumiem.
Uzbrój się w cierpliwość. Nerwoland to specyficzne miejsce.
Ale miłe ;)

przez ben rei 20 paź 2015, 23:45
Pink Punk Boy napisał(a):Teraz chcę tylko popeplać, podzielić się swoim podejściem i wiedzą :pirate:

chyba nie skoro zalinkowałeś, moja diagnoza- brazzers Cię przyjmie, ale mają wolny tylko wakat w dziale gay :>
fubar

przez Pink Punk Boy 21 paź 2015, 17:45
to fajnie lubie hajs i jak ktoś rucha mnie w dupe - tak też możemy sobie peplać :great:

Brazzers nie ma działu gay :?:

przez Druid 21 paź 2015, 18:00
Pink Punk Boy napisał(a):A wiesz, że nawet nie pamiętam?

Ale wrzuciłem galerię swoich artystycznych fotografii ukazujących moje różne stany psychiczne i "wymagałem" aby ludzie mnie zdiagnozowali i pomogli mi na podstawie tego. Dostałem brawa "ale świetnie to wygląda jak się źle czujesz!" i poszedłem w choleru.

Teraz chcę tylko popeplać, podzielić się swoim podejściem i wiedzą :pirate:

Pamiętam Cię. Te brawa były od osób, które czują się dużo gorzej od Ciebie. Od czasu do czasu któryś z użytkowników zdaje relację z przedawkowania miętówek, więc rozumiesz, że fotki były po prostu ładne, tak?
Druid

przez Kalebx3 21 paź 2015, 18:03
Pink Punk Boy, witaj :D ,
fajnie ,że wróciłeś , cieszymy się ,,, jednego wariata, szajbusa , psychobubla więcej ;)
1. Czemu nazywasz mnie " bąbelkiem "?( akurat bąbelkiem )
2.Czemu przepraszasz ? Okradłeś kogoś , oszukałeś lub jeszcze co gorszego ,,, w mordę komus dałeś ?
3 . Jesteś geyem ? Bo ja nie jestem i nawet w żartach nie napisałbym ,że lubię jak ktoś mnie r...a w du..ę . No ale każdy ma inaczej , więc się nie dziwię .
Pozdrawiam i na koniec ostatnie pytanie : skąd ten pomysł na taki Nick co żeś go sobie wybrał ? ;)
„Gdzie Diabeł nie może tam pośle kobietę ” porucznik Kloss Kendo

przez Druid 21 paź 2015, 18:34
Pink Punk Boy napisał(a):a więcej o mnie i moim mental state popiszemy sobie już w odpowiednich działach :105:
Tak mi to zabrzmiało, jakbyś sam siebie wzywał na dywanik :D
Druid

przez Pink Punk Boy 21 paź 2015, 19:27
Kalebx3
1. tak pieszczotliwie, ładnie tak, z sympatii?
2. przepraszam, że wymagałem od was że "powinniście" być inni, niż jesteście. Teraz wiem, że "każdy jest dokładnie taki, jaki powinien być".
3. głupio piszemy, to głupio piszemy, jak słowa nie mają znaczenia, to po co się ograniczać "w żartach"?
4. W ciągu jednego roku podczas leczenia odwykowego starałem się wymyślić pseudonim artstyczny dla mojego muzycznego projektu. Udało mi się wymyślić tylko to. No co. Lubię różowy kolor. Kocham wolność. Jestem chłopcem. Potem i tak się okazało, że to nie ja wymyśliłem, tylko znajoma z terapii. Ale pasuje idealnie, lepiej niż moje prawdziwe imie i nazwisko.

Dark Velvet - tak wiem, przecież sam o tym pisałem, że są dla mnie genialne inaczej bym ich publicznie nie pokazywał :P aktualnie też mam te prace w galerii na stronie, ale razem z innymi, bez podpisów, już nie szukam pomocy u każdego - niech se bedą sztuka i tyla! :angel:
Jeżeli normę ustala większość, czyli ludzie bez pasji, celu i wartości w życiu, nie radzący sobie z emocjami, z brakiem pewności siebie jako jednostki to jak najbardziej - nazwijcie mnie nienormalnym i przypiszcie mi wszystkie choroby psychiczne świata.
Pink Punk Boy

przez Kalebx3 21 paź 2015, 22:29
-dzięki Pink Punk Boy, za wyjaśnienia ;) .
Teraz już więcej wiem jaki jesteś i kim ( tak ogólnie rzecz jasna ).
Pozdrawiam.
„Gdzie Diabeł nie może tam pośle kobietę ” porucznik Kloss Kendo

przez khaleesi 23 paź 2015, 21:05
Witaj na forum. Mam wrażenie, że pisałam z Tobą na pw jakoś w 2013 ale mogę się mylić
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Pink Punk Boy 25 paź 2015, 20:56
możesz się mylić, w 2013 nie było mnie na tym świecie :lol:
Pink Punk Boy

przez Anke 25 paź 2015, 21:09
Jestes dosc agresywnych w swoich wypowiedziach i bardzo pewny siebie, czy tylko tak mi sie wydaje. To jaki jest cel Twojego powrotu?

Sortuj wg