Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez mateusz0987 09 paź 2015, 20:00
Nie wiem gdzie pisać, więc może tutaj. Jestem nieludzkim potworem, nie zależy mi na ludziach, chciałem się wyżalić, więc to robię. Jak widać brak składni pozwala zauważyć ze mam niepokolei w głowie :) oczywiście jako narcyz staram się przed ludźmi gdziekolwiek, nawet tutaj, sprawiać wrażenie fajnego i idealnego :) stąd te buźki. właściwie nie wiem po co tu piszę. może dla siebie, może żeby zaznaczyć swoją obecność, że w ogóle istnieję. i tyle. pozdrawiam.

Witam

przez mateusz0987 09 paź 2015, 20:02
"ale wstyd" pomyślałem sobie teraz. "ale się kompromituję" "ależ jestem żałosny" "ależ jestem śmieszny"... :) dobra dosyć tego może.

Witam

przez mietowy2 09 paź 2015, 20:17
niezłe przedstawienie masz w głowie, głosy komentujące, łoo! głosy krytykujące!
oddech to moja idealogia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez mateusz0987 09 paź 2015, 20:22
no :) schizyjka niezła ale pozytywne nastawienie przynajmniej jest :) btw nie dostałem powiadomienia o odpowiedzi... ;pp ale głosy krytykujące komentujące ma chyba wiekszosc zaburzonych :) ten wewnetrzny krytyk :)

Witam

przez ekspert_abcZdrowie 09 paź 2015, 20:52
Witaj mateusz0987!

"Nieludzki potwór", "narcyz"... - niezłe etykiety sobie nadałeś. Czy byłeś kiedykolwiek u psychologa albo psychiatry? Konsultowałeś z kimkolwiek swoje "autodiagnozy"?
Psycholog

Witam

przez mateusz0987 09 paź 2015, 21:04
oczywiście. uważam ze to nie etykiety lecz ocena rzeczywistości. nie ukrywam ze sam interesuję się psychologią i mam głęboki wgląd w siebie od kilku lat i stwierdziłem ze jestem własnie wyżej wymienionymi osobami/rzeczami/sprawami czy coś. nieludzki potwór dlatego że jest taki film "lot nad kukułczym..." i ja akceptuję siostrę Ratched. potem zorientowałem się ze to chore jest a dla mnie było to zaskakujące. mnie nie obchodzą ludzie, lecz rozwiązywanie problemów. U psychologów byłem dwóch ale mechanizmy obronne potężne się włączyły i sam nie chciałem dalej w tym uczestniczyć i "się kompromitować". mam cel taki aby samemu (może to brzmieć dla niektórych po prostu śmiesznie) "dojść do perfekcjonizmu" czyli do absolutnie czystego umysłu nieskalanego żadnymi patologiami umysłowymi (depresje lęki itp) jak widać wciąż mi się to nie udało, ale mimo to pracuję nad tym. siedzę sobie w domu. pieniądze mam od rodziców i tyle. i sobie siedzę i "roz probuję" (rozwiązuje problemy).

Sortuj wg