Witam wszystkich Bardzo Gorąco i Serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich Bardzo Gorąco i Serdecznie

przez Marcinek 03 sty 2007, 00:20
Witam wszystkich Bardzo Gorąco i Serdecznie a szczegulnie założyciela tego Forum . Na imie mam Marcin pochodze z Wielunia i mam 24 lata . Potrzebuje dobrego Psychologa i Psychiatre z Częstochowy . Jeżeli ktoś z was zna konkretnego Psychologa lub Psychiatre z w/w miejscowości to barzdo prosze o podanie namiarów na niego . Mam problemy z samym soba :cry: z niczym sobie nie radze , najmniejszy problem jest problemem nie do pokonania :cry: mam apatie :cry: myśli samobujcze :cry: nie ma rzeczy która sprawiła by mi przyjemność ( nawet sex ) :cry: nie mogę odnaleźć sie w środowisku :cry: rozmawiając z obcą osobą czuje przeszywający lęk :cry: nie mogę nikomu spojrzeć w oczy :cry: czuje że leże na glebie i nie mogę sie podnieść , chodz bardzo chce :cry: lecz nie potrafie . Co sie odrobinke dzwigne to upadam jeszcze mocniej :cry: . Nie potrafie sobie pomódz wieć szukam dobrego Psychologa i Psychiatre z Czestochowy gdyż wstyd mi iśc do psychiatry w moim mieście . Wieluń jest małym miastem a nie chce żeby ktoś wiedział że dopadła mnie depresja i nerwica :cry: Nie daje rady . Mam dziewczyne która bardzo mnie kocha , która chce mi pomódz , lecz ja zamykam sie coraz bardziej w sobie . Czuje w sobie pustke , beznadziejność , życie ze mnie uleciało :cry: Chce byscie mi pomogli znaleźć jakiegoś dobrego lekarza , bo tak dalej nie mogę zyć i ukrywać przed wszystkimi że wszystko jest okey robiąc sztuczny usmiech :cry: . Prosze pomużcie mi, bede wam holernie wdzięczny za pomoc jeżeli uda mi sie wyjść z tego stanu .

Pozdrwiam was i czekam na odpowiedz . Marcin

przez maiev 03 sty 2007, 02:18
Witaj Marcinku. Masz podobne problemy jak wielu z nas- forumowiczów. Doskonale Cie rozumiem. W dziale "Oferty" poszukaj namiarów na lekarza a jeśli nie ma to pewnie znajdzie się ktos kto zna jakiegoś dobrego.
Dobrze że sam chcesz sobie pomóc i że masz kogoś kto chce Ci w tym pomóc. Pozdrawiam Cię!
"I need a new version of me..."

przez gusia 03 sty 2007, 09:11
Kurcze ,niestety nie jestem z Częstochowy,więc na temat dobrego specjalisty nic nie powiem,aczkolwiek uważam że nie będziesz miał problemów ze znalezieniem takiego w swoim mieście.(mowię o Częstochowie) ;)
Wierzę że Ci sie uda,niewiem ,pogrzeb w necie,może ksiązka tel,idź za radą maiev--->oferty....napewno cos znajdziesz.
Pozdrawiam ciepło i witaj na forku.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marcinek 03 sty 2007, 15:36
Oki bede szukał zawzięcie . Dziękuje wam za rady . Chce sobie pomódz , chcę być taki jak 4 lata temu . Tamten Marcin miał uśmiech od ucha do ucha tak jak ta buźka :D , potrafiłem śmiać sie z wszystkiego , byłem pełen optymizmu , namniejsza rzecz którą osiągłem sam była dla mnie prawdziwą satysfakcją że udało mi sie , że kupiłem lub zrobiłem coś . A teraz totalne dno :cry: ale mam jeszcze małą nadzieje że wróci ten dawny Marcin , że bede taki jak kiedyś , że bede miał cel w życiu , że bede całkowicie zdrów . Dziękuje wam za rady i dziękuje Administratorom i Moderatorom za tak wspaniałe Forum .

Pozdrawiam Marcinek

przez shadow_no 03 sty 2007, 17:30
Marcinek napisał(a):Witam wszystkich Bardzo Gorąco i Serdecznie a szczegulnie założyciela tego Forum

Również Witam. :)

Marcinek napisał(a):Potrzebuje dobrego Psychologa i Psychiatre z Częstochowy .

Tak się składa, że sam jestem z Częstochowy. :) Chodzę państwowo na ul. Sobieskiego (w tym centrum zdrowia matki i dziecka) do Pani Stępień (psychiatra). Tylko tam przyjmowane są osoby poniżej 18 roku życia.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez atrucha 03 sty 2007, 22:39
No i proszę :D Już znalazłeś pomocną dłoń ;) Pozdrawiam.
Przyjaciel forum

przez lidka1980 04 sty 2007, 10:02
Witam Cie serdecznie,niestety nie moge Ci pomoc gdyz nie jestem z Czestochowy,lecz widze jak bardzo starasz sie sobie pomoc,a to juz duzy postep gdyz nie kazdy jest w stanie przyznac sie do swojej choroby,Zycze Ci szybkiego znalezienia dobrego lekarza i szybkiego powrotu do zdrowia.Pozdrawiam

przez LINA 04 sty 2007, 14:40
Ja Ciebie również gorąco witam Marcinku :D

Sortuj wg