Tak na wstępie...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Tak na wstępie...

przez byleniesam 23 sie 2015, 14:37
Dzień dobry :)
Jestem mężczyzną i mam 34 lata. Mam problem z alkoholem i hazardem, chociaż nie raz zapytany od czego jestem uzależniony, odpowiadałem, że od wszystkiego. Cztery tygodnie temu zacząłem terapię na oddziale dziennym. Uważam, że mam również problemy z innymi rzeczami, a na terapii jest zbyt mało czasu na omawianie wszystkiego. Proszę o pomoc.

Tak na wstępie...

przez GreenTea 23 sie 2015, 15:03
Cześć !Też jestem tu nowa .
Nie odbierz mnie źle ,ale do pewnego czasu też oczekiwałam ,że ludzie z internetu ocalą mnie i uratują z mojego cierpienia . Niestety ,my możemy się tu tylko nawzajem wspierać ,coś poradzić . Dlatego potraktuj to jako swego rodzaju grupę wsparcia . Trzymaj się :) .
Pozdrawiam .

Tak na wstępie...

przez byleniesam 23 sie 2015, 15:16
GreenTea napisał(a):Cześć !Też jestem tu nowa .
Nie odbierz mnie źle ,ale do pewnego czasu też oczekiwałam ,że ludzie z internetu ocalą mnie i uratują z mojego cierpienia . Niestety ,my możemy się tu tylko nawzajem wspierać ,coś poradzić . Dlatego potraktuj to jako swego rodzaju grupę wsparcia . Trzymaj się :) .
Pozdrawiam .

Dziękuję za troskę, jednakże nie potrafię się odnieść do tego co napisałaś. Chciałbym nauczyć się cierpliwości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Tak na wstępie...

przez ekspert_abcZdrowie 24 sie 2015, 21:15
Witaj byleniesam!

Zdaję sobie sprawę, że na terapii jest mało czasu, by opowiedzieć o wszystkim. Oczywiście, możesz potraktować to forum jako przestrzeń do wygadania się, poradzenia się innych, ale na pewno nie będzie to "uzupełnieniem terapii". Chociaż postaramy się pomóc na swój sposób. ;) Pozdrawiam i powodzenia!
Psycholog

Tak na wstępie...

przez filip133 25 sie 2015, 09:51
Powodzenia i witaj tu :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg