bez nadziei

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

bez nadziei

przez cheiloskopia 21 sie 2015, 00:08
cheiloskopia napisał(a):Mnie też tak powiedziano - gdyby przywiozło mnie na oddział psychiatryczny pogotowie, zostałabym od razu przyjęta. A że przyszłam na własnych nogach, zostałam wysłana po skierowanie.
Jaki z tego wniosek? Gdybym rajstopy były nieco mniej elastyczne i w wyniku podduszenia straciłabym przytomność, przez co nie mogłabym przyjść sama, zostałabym zakwalifikowana od razu jako "S". Jednak zanim się powiesiłam przyszedł strach i otrzeźwienie, więc zdaniem naszej służby zdrowia spokojnie mogłam sobie połazić od przychodni do przychodni, a co tam.

Użyję sarkazmu (bez obrazy, cheiloskopia, nie piję do Ciebie): nie powiesiłaś się? nie powiesiłaś! więc na uj drążyć temat?[/quote]

Heh, spoko - nie jestem obrażalska ;)
Ano, niby nie ma sensu drążyć tematu. Walka z systemem też nie ma sensu. Nic nie ma sensu, tak na dobrą sprawę (ot, takie tam refleksje melancholiczki) ;)

bez nadziei

przez Mae 21 sie 2015, 01:18
cheiloskopia napisał(a):Heh, spoko - nie jestem obrażalska ;)
Ano, niby nie ma sensu drążyć tematu. Walka z systemem też nie ma sensu. Nic nie ma sensu, tak na dobrą sprawę (ot, takie tam refleksje melancholiczki) ;)

Właśnie na odwrót, ma sens. W tym absurdzie ukazałam retorykę szeroko pojętej służby zdrowia, gdzie pacjent jest dehumanizowany.
Rozumiem, że jesteś w dołku. Trzymaj się!
Trolololololo
Mae

bez nadziei

przez cheiloskopia 21 sie 2015, 01:23
Trzymam i nie puszczam ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

bez nadziei

przez martaaa54 21 sie 2015, 20:57
Ale się tu wszyscy rozpisali...
No tak, macie rację, słuzba zdrowia dzaiła jak działa i za bardzo osobiście to wziełam do siebie.
Teoretycznie to poczytałam jak powinna wygladać pierwsza wizyta u psychiatry i wygładała inaczej. Nie było pytań o rodzinę, czy dobrze śpię i co chwila zapadało milczenie. No i zostałam z niczym, bo w sumie odebrałam to "nie ma pani po co tu przychodzić."
Niby to polecane miejsce (przychodnia na Lenartowicza w Krakowie) więc jak wygladają te niepolecane?

bez nadziei

przez cheiloskopia 22 sie 2015, 11:35
martaaa54 napisał(a):Ale się tu wszyscy rozpisali...
No tak, macie rację, słuzba zdrowia dzaiła jak działa i za bardzo osobiście to wziełam do siebie.
Teoretycznie to poczytałam jak powinna wygladać pierwsza wizyta u psychiatry i wygładała inaczej. Nie było pytań o rodzinę, czy dobrze śpię i co chwila zapadało milczenie. No i zostałam z niczym, bo w sumie odebrałam to "nie ma pani po co tu przychodzić."
Niby to polecane miejsce (przychodnia na Lenartowicza w Krakowie) więc jak wygladają te niepolecane?

Czasem "polecane" znaczy "przereklamowane".
Wiem, że jesteś rozczarowana, zniechęcona i rozgoryczona podejściem lekarza, ale najważniejsze to się nie poddawać; sama uprałam się, że chcę uczestniczyć w terapii grupowej (nie będę się rozpisywać na temat charakteru grupy, do której chcę się dostać, bo nie o to chodzi; w każdym razie mój lekarz zasugerował, że to mogłoby mi pomóc - z nerwicą i depresją borykam się wystarczająco długo, dlatego jestem zdeterminowana, by znaleźć grupę odpowiadającą moim potrzebom); w każdej przychodni byłam odsyłana z kwitkiem, zbywana... Podejście terapeutów czasem przyprawiało mnie o dreszcze.
Ale szukałam dalej i w końcu chyba znalazłam - 2 września mam rozmowę kwalifikacyjną do grupy DDA (roczna terapia popołudniowa).
Musisz być uparta i szukać.

bez nadziei

przez Mae 27 sie 2015, 16:29
martaaa54, mnie pani psychiatra zaczęła straszyć boreliozą i SM. :mrgreen:
Trolololololo
Mae

bez nadziei

przez nw21 01 wrz 2015, 19:02
takich ludzi powinno się wystrzelać

Sortuj wg