hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej

przez proszę pomóż 16 sie 2015, 23:07
Mam 16lat, bardzo dlugo zastanawiałam sie czy powinnam tu napisac ale juz nie umiem nie wiem co mam robic moze ktos z was tez to ma mial moze mi pomoze.
Od kad moja mama urodzila moja siostre 5 lat temu rodzice nie zawsze mieli czas dla mnie. Wtedy nie wiedziałam co to znaczy myslalam ze w kazdych rodzinach tak jest. Ale gdy zachorowała trzy lata temu to juz wogole rodzice caly czas poswiecali jej a jak zemna rozmawiali to tylko wysokim tonem. O chorobe mojej siostry obwiniali mnie chodz ja nie zawinilam nie rozumieli chyba ze ja tez mam uczucia tez jest mi jej zal gdy widze jak cierpi jak lyka parenascie tableten na dzien by tylko zyc. Od roku nawet w szkole nie mialam spokoju tylko kazdy sie zemnie wysmiewal z wygladu itp. czasami nie wyczymywalam tego psychicznie plakałam codziennie wieczorami. Teraz juz moja psychika mi siada mam ochote sie zabic bo wiem ze nie bedzie nikt zaman tu plakac. Codzienne awantury mi to coraz bardziej przyblizaja moze tam ugory w niebie bardziej mnie ktos pokocha niz tu Bo co to za rodzina co zawsze robi ci awntóry co dla mnie nic nie maja ale dla niej wszystko. PROSZE POMOŻCIE MI

hej

przez sailorka 17 sie 2015, 07:35
Niby jak mamy Ci pomóc? Porozmawiać z Twoimi rodzicami, czy co?
Cześć, jestem czubkiem

hej

przez NN4V 17 sie 2015, 10:10
sailorka napisał(a):Niby jak mamy Ci pomóc? Porozmawiać z Twoimi rodzicami, czy co?

Fakt, że Ty nie wiesz jak nie znaczy, że sposoby nie istnieją.
(Tez nie wiem jak.)
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

hej

przez 179 17 sie 2015, 10:56
116111 - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - zadzwoń
http://www.116111.pl/
179

hej

przez 179 17 sie 2015, 11:21
W telefonie 116111 dyżurują Psychologowie
https://www.youtube.com/watch?v=eZRsoPmeZXk - Hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016
179

hej

przez NaaN 17 sie 2015, 11:26
Witaj,
jesteś jeszcze niepełnoletnia i możliwości pomocy są bardzo ograniczone. Masz może kogoś dorosłego w dalszej rodzinie do kogo masz zaufanie i lubisz tę osobę? Możesz z tą osobą rozmawiać o swoich trudnościach? Pedagog, psycholog szkolny?
Jest sporo organizacji, które zajmują się problemami dzieci i młodzieży np. Dzieci Niczyje.
Wejdż na ich strony, może znajdziesz coś co jest dla Ciebie przydatne.
I oczywiście ten tel. zaufania.
Napisz co postanowiłaś i co zrobiłaś :)

Sortuj wg