Czesc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czesc

przez Sylwia_d 13 sie 2015, 16:25
Czesc szukałam jakiegoś forum ,gdzie bede mogła z kims porozmawiac co mnie trapi.
Od jakiegos czasu jestem bardzo nerwowa , niespokojna wszystko mnie wytraca z równowagi. Jestem mama dwojki dzieci zona i pracuje w firmie gdzie moja kierowniczka duzo ode mnie wymagała . Prosila *nazwijmy to po imieniu kazala* abym zostawala dluzej w pracy nawet po 13 h pracowalam w dni co nie powinnam a takze po wypadku samochodowym wydzwaniala i prosila abym przyszla juz do pracy a maialam skrecony odcinek szyjny kregoslupa. Czesto slyszalam ze jak sie nie obudze to mnie zwolni bo jest duzo osob do pracy a poznie jprzepraszala nawet jak pracowalam to kilkanascie palet mialam na swojej glowie co niektore pudelka wazyly nawet 50 kg a ja sama i wszystko mam zrobic. Dla mnie mila a do innych gadala ze cos mnie boli ze zamiast 30 minut a siedze sobie po ponad godzinki ze nic nie wart a ja sie poswiecalam dla nie jbo sie jej balam do pracy chodzilam chora z bolami brzucha potrafilam nawet nie jesc do godziny 13 -14 a prace zaczynalam o 6 czasami 5 i nie pozwala nam isc na przerwe bo najpierw praca inni sie nie musieli pytac. A w domu przerzucam prace nerwy zlosc krzyki nie umiem sobie juz ze soba poradzic nic mnie nie cieszy ;( mam dosc takiego zycia jest bez sensu.... Pomozcie nie wiem co mam robic obecnie jestem na l4 chorobowym z powodu mojego kregoslupa bo mi wysiadl w pracy juz nie dalam rady ale jak mam tam wrocic to mi sie chce plakac i mam msyli czy ja zawsze tam cala dojade dojezdzam 30 km ..

Czesc

przez warrior11 13 sie 2015, 17:00
Sylwia,spróbuj coś zmienić,porozmawiaj z kierowniczką,powiedz jej,co czujesz,nie duś tego
wszystkiego w sobie,inaczej będziesz się męczyć coraz bardziej a ucierpi na tym i twoje
zdrowie i twoi najbliżsi.
Wiem,że nie jest to dzisiaj takie proste,ale może zacznij rozglądać się za lżejszą pracą.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Czesc

przez Sylwia_d 13 sie 2015, 17:04
Z kierowniczka juz niejedna osoba rozmawiala ja takze i nic to nie dalo. Tylko tyle ze pozniej niby byla milsza ze ona sie martwi o nas ze wierzy w nas a co do czego krzyczy i zwalnia kolejne osoby. Nikt u niej nie wytrzymuje ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czesc

przez Celice 13 sie 2015, 17:16
Może lepiej powoli rozglądać się za nową pracą.
Celice

Czesc

przez Sylwia_d 13 sie 2015, 17:24
moze powinnam juz szukac innej pracy . macie racje

Czesc

przez Cumulus 13 sie 2015, 17:51
Cześć :)

Gdzie pracujesz, jeśli można spytać?

sylwia_d napisał(a): a ja sie poswiecalam dla nie jbo sie jej balam

Chyba lepiej będzie jak pogodzisz się z tym, że ta kobieta nigdy nie będzie z ciebie zadowolona.

Jeśli myślę o polskich kierownikach w zagranicznych marketach to nasuwa mi się analogia z żydowskimi kapo w niemieckich obozach śmierci.

Czesc

przez Kuwerty 13 sie 2015, 19:31
Zaopatrz się w sprzęt detektywistyczny, jak coś do Ciebie wysyła to archiwizuj żeby móc pozwać do sądu tą kurwę. Ja też miałem nad sobą taką dziwkę - kurdupel z krzywym ryjem, jeszcze robiła dziwne tiki jakby porażenie mózgowe :D Ja jestem w korzystnej sytuacji życiowo i może dlatego zbyt nonszalancko do tego podszedłem ale po tym jak w obecności całego zespołu zganiła mnie jak śmiecia postanowiłem że więcej moja noga tam nie postanie! Ta sytuacja wydarzyła się rano i co lepsze - dwie godziny później sama mnie odesłała do domu i to w trakcie spisywania kolejnego pudła :D Jaką wtedy poczułem ulgę to ja nawet nie.. Jej lista skrzywień:
- wydaje polecenia a gdy są realizowane jest zła że robię to co mi kazała (wpisz wszystko do jednej kolumny -> ale dlaczego wpisujesz wszystko do jednej kolumny?)
- ma wahania nastrojów, potrafi najpierw wydrzeć się na człowieka z byle powodu a za chwilę być wręcz opiekuńcza gdy się czegoś nie wie O_o przerażało mnie to trochę
- ma obsesje polityczną. Pewnego dnia świeżo po ostatnich wyborach kolega pytał się wszystkich na luzie na kogo głosowali, odpowiedziałem mu że na Dudka a ona ze swojego biurka cyt. "no to nie wiem czy się z Kuwerty dogadamy" i wcale nie brzmiało to jak żart. Klasykiem na zawsze pozostanie "ale ci ludzie muszą być zmanipulowani że nie ufają Komorowskiemu" xDD I ona powiedziała to całkowicie serio X.X
- pewnego dnia wprost mi powiedziała że celowo dostaję na stażu takie zadania żebym nie wiedział co z nimi robić i się jej pytał, brak słów
- przy kilku osobach z zespołu powiedziała wprost że dostała posadę kierownika po znajomości :D
- pewnego dnia siedzi sobie w pokoju z blacharą (nie muszę tłumaczyć prawda?) i jak zwykle narzekają na swoich facetów (to jej ulubiony temat obok agitowania za Bulem) i w pewnej chwili wypala (na opowieść blaszki o flircie z Inną) "ja to nie wiem co.. chyba bym swojego zamordowała i upozorowała wypadek żeby się ustawić za odszkodowanie hihihi" Baba jest pod trzydziestkę a pierdoli jak dziecko przed dojrzewaniem.
Barachło nazywa się Karolina Topa i mieszka w pruszczu gdańskim.

Czesc

przez Kathy5664 13 sie 2015, 19:52
Przede wszystkim zastanów sie , czy naprawdę warto poświęcać sie dla jakiegoś babsztyla . Masz dwoje dzieci , które potrzebują Cię uśmiechniętej i zdrowej . Na Twoim miejscu poważnie zastanowiłabym sie nad zmiana pracy , gdyż żadna nie jest warta tego , by poświęcać swoje zdrowie i rodzine . Pamiętaj - dasz radę :)

Czesc

przez Sylwia_d 13 sie 2015, 20:30
Hej.
Pracuje w sklepie Real jako pracownik tekstylia moje obowiazki to dbanie o wizerunek sklepu pilnowanie aby towar z gazetki zawsze byl wystawiony dobrze opisany i ceny dobrze widoczne (plakaty) , wystawianie systematycznie towaru , przebudowa sklepu, montaz nowych regałow sklepowych , porzadek na magazynie , segregacja towaru, odbior towaru opisanie go a takze robienie odrzutow. Jesli chodzi o magazyn np mam ostatia sytuacje jak bylam w pracy to palet ubran i butow lacznie dni na segregacje i ustawienie regalam asortymentu i kazdy towar damski na swojej palecie i jeszcze npo tu spodnie tu bluzki itp itd powiem wam ze jak pisalam zdarza sie pudlo ze sama nie moge podniesc a musze to zrobic maz chce zebym minimu rok tam robila brakuje mi 3miesiecy jestem na l4 od 138 dni na problemy z kregoslupem i glowa czesto w pracy przez wypadek plakalam na kregoslup przez to jak dzwigam a z glowa tez nie za dobrze bo tez boli czasami opakowanie tabletek na tydzie nto malo.

Czesc

przez Sylwia_d 13 sie 2015, 20:32
Co do nagrywania ona jest tak sprytna ze choc bym ja chciala nagrac nie wolno nam nic wnosic na sklep ochrona nas sprawdza a tyle bylo skarg na nia i tak dyrektor nic z tym nie robi tylko z nas sie smieje.

Sortuj wg