BEZ ODZEWU

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

BEZ ODZEWU

przez paulo/rybka 11 sie 2015, 18:57
WIDZE ZE ALBO NIKT NIE MIAL TAKICH DOLEGLIWOSCI ALBO LUDZIE NA TYM FORUM SA NIE ODPOWIEDNI BO JESLI KTOS MOZE POMOC TO WARTO NAPISAC

BEZ ODZEWU

przez Artemizja 11 sie 2015, 19:16
paulo/rybka, przede wszystkim - zamieściłeś wątek w złym dziale. Jeśli pytasz o lekarza, to jest dział "Oferty" i dział "miasta", gdzie są wyszczególnione konkretne miasta. Proponuję nauczyć się używać wyszukiwarki zanim zacznie się używać tego typu określeń i burzyć się jak woda w czajniku. Ponadto, proszę, żeby więcej nie pojawiało się nadmierne używanie CapsLocka.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

BEZ ODZEWU

przez Przemek_44 11 sie 2015, 23:59
paulo/rybka Witaj

Wypowiem się za siebie co myślę, z perspektywy własnych różnych terapii i doświadczeń..Nie wiem u kogo się leczysz, czy chodzisz tylko do psychiatry (?) czy podjąłeś także jakąś psychoterapię (?) ale moim zdaniem nie powinieneś koncentrować się, aż tak na tych problemach oddechowych, co jest oczywiście zapewne bardzo uciążliwe i przykre, ani przykładać na zbytniej wagi do nich, bo jest to prawdopodobnie jeden z objawów lękowych, wynikających z jakiejś nerwicy, która także jest objawem jakichś nieuświadomionych, twoich wewnętrznych problemów, lęków i obaw, wynikających z twojego dzieciństwa, sposobu wychowania, życia i może mieć znaczenie jedynie symboliczne, po prostu tak się "skrystalizowało", że Cię przytyka, nie do końca możesz oddychać, ale jest to jedynie "wierzchołek góry lodowej", a żeby dowiedzieć się i zaradzić jakoś temu powinieneś poszukać jakiegoś dobrego psychologa psychoterapeuty, bo nerwica to jest problem bardziej psychologiczny i obawiam się, że same leki nie wystarczą :( ..
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BEZ ODZEWU

przez paulo/rybka 13 sie 2015, 17:22
Przemek_44
dzieki za dobre slowa u psychiatry bylem dostalem setaloft wczeniej bralem paroxinor pare lat dzisiaj bylem u psychologa ciezko bylo mi wyjsc z domu ale udalo sie facet calkiem spoko wydasje sie byc dobrym specjalista wiec bede chodzil moze pomoze cokolwiek ,
co do samego oddychanie to ciezko mi o tym nie myslec tak nagle jak caly czas mysle o tym i nie chodzi o to ze mnie dusi tylko mysle i mysle i chce poczuc ten oddech ale nie potrafie

BEZ ODZEWU

przez Przemek_44 17 sie 2015, 12:49
paulo/rybka Dobrze, że poszedłeś do psychologa! Z tego co wiem najlepsze efekty w leczeniu przynosi terapia kompleksowa (psychoterapia + farmakologia), przyczym główną i zalecaną metodą leczenia jest psychoterapia
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Sortuj wg