Witajcie! :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Bertha 10 sie 2015, 11:07
Jakiś czas temu pisałam na tym forum, ale zmieniłam to forum na depresja.ws. Tam też po pewnym czasie przestałam pisać. Chciałam wrócić na depresję.ws, ale widzę, że to forum umarło. Mało kto teraz tam się udziela. Tutaj widzę aktywność jest dość duża, więc postanowiłam, że tutaj będę pisać.

Od około 13 lat choruję na nerwicę, depresję, od dziecka prawdopodobnie mam osobowość zależną. Chyba 20 psychiatrów mną się zajmowało, pół roku spędziłam w różnych szpitalach psychiatrycznych. Obecnie czuję się lepiej. Chcę przełamać moją skłonność do izolacji, dlatego tutaj piszę z nadzieją na zawarcie znajomości, których z racji mojej fobii społecznej mi brakuje. Może z czasem napiszę coś więcej o sobie.

Pozdrawiam serdecznie :)

przez Evia 10 sie 2015, 11:28
Cześć

Również założyłam wcześniej konto na innym forum ze zbliżoną tematyką, gdzie nikt się nie wypowiadał

przez Bertha 10 sie 2015, 13:23
Evia, cześć! Kiedyś tamto forum tętniło życiem. Poznałam przez depresję.ws mojego byłego już chłopaka. Teraz prawie nic tam się nie dzieje. Na depresji.ws toczyło się wiele sporów, dlatego sporo osób z tego forum postanowiło wykasować konto.
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Przemek_44 12 sie 2015, 18:34
Bertha Witaj..też leczę się z fobii społecznej i izolacji, + agorafobii + zespół lęku uogólnionego, do tego zaburzenie osobowości typu unikającego..Nie wiem, jak to zaburzenie ma się do osobowości zależnej, ale z powodu swoich lęków też niestety wciąż zależę w niektórych sprawach od innych..

pozdrawiam:)
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez Cumulus 12 sie 2015, 21:40
Cześć :)

Byłaś u psychologia, chodziłaś na psychoterapię?
Kochaj i rób co chcesz.- św. Augustyn

Sortuj wg