Cześć, jestem tu nowa, mam do Was pytanie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć, jestem tu nowa, mam do Was pytanie.

przez Nimfetamina 02 sty 2007, 01:26
Trafiłam na Wasze forum przypadkowo. Przeczytałam tutaj nieco na temat drgawek różnego rodzaju. Mam jednak problem. Mój chłopak każdej nocy, po pewnym czasie zapadnięcia w sen, zaczyna mieć dziwne drgawki, trzęsie się, a czasem przewraca głową. Takie zjawisko trwa ok. 2-3 min. i powtarza się średnio co 15-20 min., aż do momentu ustania. Z poczatku myślałam, że jest mu zimno, ale to nie może być powodem, ponieważ temperatura w naszym pokoju jest wystarczająco wysoka.
Co może być przyczyną takiego zachowania i czy można temu zapobiec? Czekam na Wasze odpowiedzi, jestem zaniepokojona.

przez atrucha 02 sty 2007, 12:42
Nimfetamina powodów może być sporo. Niekoniecznie świadcza one o jakiejś chorobie. Najlepiej skonsultować to z neurologiem.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez lidka1980 02 sty 2007, 15:29
Witam Cie serdecznie.Niestety ale nie potrafie Ci pomoc w tej sytuacji jednak wizyta u lekarza powinna byc wskazana.Nie wiadomo co jest powodem drgawek u Twojego chlopaka,najlepiej sprawdzi to lekarz,porozmawiaj z chlopakiem i wybierzcie se razem do lekarza,moze byc to nie grozne ale jesli Ciebie to niepokoi najlepiej skorzystac z porady lekarzy.Zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nimfetamina 02 sty 2007, 17:24
Dziękuję serdecznie za udzielenie odpowiedzi, w najbliższym czasie wybierzemy się do lekarza, żeby dowiedzieć się jaka jest przyczyna i jak temu zapobiec :).

Sortuj wg