nocojamamzrobić

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nocojamamzrobić

przez freedom97 17 lip 2015, 18:05
Piszę tu czasem jak mam problem.. tak naprawdę jak już nie widzę innej możliwości, a wiem, że to i tak nie pomoże.
Po prostu chcę to napisać, muszę się komuś ''wygadać''.
Zakochałem się w chłopaku 3 lata mlodszym (ja 18 on 15). Ogolnie to stalo sie tak nagle, poznaliśmy się przez neta( wiem, bardzo oryginalnie). Po pierwsze ma 15 lat, gdyby nie to, że jest dojrzały jak na swoj wiek i dobrze wygląda, to w życiu bym się za to nie zabierał.
Problem w tym, że on chce zabawy, to jeszcze dzieciak, nawet nie mysli o zwiazku, pomijając jego trudny charakter. On całuje się czy tam ''podrywa'' wiele osób i nie chodzi mu o związek. Rozmawialem z jego kolezanką i mówiła, że postępuje tak z każdym gdy pozna. Nie wiem co mam robić, zawrócił mi w glowie.
Nie będę teraz zaczynał o mojej orientacji i akceptacji tego przeze mnie, bo to wszystko nie jest problemem, od momentu kiedy on się pojawił.
Mam dwa wyjścia, albo z nim zerwać kontakt, usunąć z fb i w ogole, ale cholernie się męczyć przez długi czas( i tak tego nie zrobię)
Albo umawiac sie z nim i tez cierpieć, nie moge sluchac tego jak w towarzystwie mówi o swoich ''podbojach'' , a ja przechodzę katusze.
Wiem, że cięzko wam wszystkim to zrozumieć.. jak chłopak może sie zakochac w chłopaku... otóż może, normalna milosc. Nie jestem taki, że ubiegam się o prawa czy coś. Po prostu żyję, żyję jak normalny człowiek i w sumie nie widac po mnie z zewnątrz że jestem gejem.
Nie wiem po co to napisałem, nie skupiam się już na interpunkcji czy składni, to nieistotne teraz.
Kuba

nocojamamzrobić

przez freedom97 19 lip 2015, 09:51
dzieki ludzie za pomoc, jestescie w ch*j pomocni :)

nocojamamzrobić

przez takie tam 19 lip 2015, 11:55
Na Twoim miejscu bym się nie angażował w ten związek; powody już wymieniłeś w poprzednim poście, a nie sądzę, żeby jego podejście miało się wkrótce zmienić.
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nocojamamzrobić

przez bedzielepiej 19 lip 2015, 12:38
freedom97 napisał(a):dzieki ludzie za pomoc, jestescie w ch*j pomocni :)

Może mniej emocji, dobra? Pomóc to Ty musisz sobie sam, my możemy pisać tylko za siebie.
Sama niedawno zerwałam znajomość z kimś kto właśnie szukał tylko zabawy, sprawa była dość skomplikowana bo ja się zaangażowałam mocno i było mi ciężko się z nim rozstać, możesz o tym poczytać tu moj-schemat-dlaczego-przyci-gam-m-czyzn-co-nie-chc-zwi-zk-t55431.html
Sam zdajesz sobie sprawę że z kimś takim związku nie zbudujesz, po co więc narażać się na niepotrzebne cierpienia, zdrady, porzucenia. Uważaj na siebie. Chyba że chcesz być jego kolejną ofiarą. Do Ciebie należy decyzja, albo chronić siebie, swoją godność albo dać się ubezwłasnowolnić i oddać w ręce niezrównoważonej osoby, która sama najwidoczniej ma ze sobą jazdy skoro nie potrafi kochać.

nocojamamzrobić

przez Łapa 19 lip 2015, 14:38
15 latek to naprawdę dziecko, nie wiem czego oczekujesz chcąc się wiązać z kimś tak młodym...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

nocojamamzrobić

przez agusiaww 19 lip 2015, 15:08
O fuj z 15 latkiem jak pedofilia, akurat orientacja nie ma nic do rzeczy, bleee.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

nocojamamzrobić

przez freedom97 19 lip 2015, 16:56
żadna pedofilia -.- on wygląda na moj wiek i jest W MIARĘ dojrzały, ale kilka cech mi się w nim nie podoba. To tylko 3 lata roznicy, nie w tym rzecz.
On ma bardzo trudny charakter, nie ustąpi w jednej rzeczy jak to napisał ''nigdy' nawet gdyby z kims byl w związku( wiadomo o co chodzi)
nie napisze do mnie pierwszy, BO NIE, nie przejdzie pierwszy w drzwiach, BO NIE.
I wiecie co? nie jestem żadnym gejem w sumie nawt to jest dla mnie troche dziwne, ale może to kwestia akceptacji.
W tym rzecz, że męska duma mi nie pozwala żeby dawać sie w ten sposb, na dodatek 15 latkowi.
Ale nie potrafię już inaczej, niestety... uczucia biorą górę

nocojamamzrobić

przez Evia 19 lip 2015, 17:06
to poczekaj chociaż z rok żeby Ciebie o tę pedofilię nie podejrzewano

i nie chodzi mi o forum, gorzej jeśli w rzeczywistości ktoś się do tego przyczepi, możesz mieć przez to problemy

w między czasie może ochłoniesz

nocojamamzrobić

przez freedom97 19 lip 2015, 17:09
Evia, nieeee, o czym Ty piszesz :D
On sam chce to ze mną robić, zresztą nikt tu nie mowi o seksie tylko o milosci.

nocojamamzrobić

przez Evia 19 lip 2015, 17:12
freedom97, według prawa nie ma żadnego znaczenia czy osoba objęta "wiekiem ochronnym" wyraża zgodę czy nie

nocojamamzrobić

przez freedom97 19 lip 2015, 17:14
w sumie to nie interesuje mnie to w tym momencie, bo nie zmienię uczuć.

nocojamamzrobić

przez Wehmut 19 lip 2015, 21:51
Nie ma sensu z siebie robić męczennika. Relacje nie mają być na siłę, tylko z chęci. Lepiej sobie taki kontakt odpuścić. 15 lat to siano w głowie i dupie.
Wehmut

nocojamamzrobić

przez agusiaww 20 lip 2015, 09:09
freedom97 napisał(a):żadna pedofilia -.- on wygląda na moj wiek i jest W MIARĘ dojrzały, ale kilka cech mi się w nim nie podoba. To tylko 3 lata roznicy, nie w tym rzecz.
On ma bardzo trudny charakter, nie ustąpi w jednej rzeczy jak to napisał ''nigdy' nawet gdyby z kims byl w związku( wiadomo o co chodzi)
nie napisze do mnie pierwszy, BO NIE, nie przejdzie pierwszy w drzwiach, BO NIE.
I wiecie co? nie jestem żadnym gejem w sumie nawt to jest dla mnie troche dziwne, ale może to kwestia akceptacji.
W tym rzecz, że męska duma mi nie pozwala żeby dawać sie w ten sposb, na dodatek 15 latkowi.
Ale nie potrafię już inaczej, niestety... uczucia biorą górę

tak jasne i co z tego ze wyglada na 18, ma 15 lat i jest dzieckiem. Jak nie jestes gejem to w ogole -podlega pod pedofilie. Normalny czlowiek w ogole sie nie interesuje 15 latkami nawet jak wygladaja i na 30.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

nocojamamzrobić

przez freedom97 20 lip 2015, 09:44
Sugerujesz, że nie jestem normalny?
Jak masz takie rzeczy pisać to się nie udzielaj.

Sortuj wg