dziwne objawy, które się nasilają

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Paula899 10 lip 2015, 19:57
Witam :smile:

Piszę tu ponieważ wydaje mi się, że to co się ze mną dzieje zmierza w niewłaściwym kierunki. Czuje sie strasznie zagubiona i nie poznaje siebie terazniejsza, tak jakby wyparowała ze mnie chęć zycia i radosci. Zacznę od tego że obecnie mam dziwne stany niepokoju, zawsze byłam wrażliwa ale teraz stało się to już nadwrażliwością, wszystko biorę do siebie, przejmuje się. Dodam, iż byłam pewną siebie osobą, duszą towarzystwa. Mam 25 lat i moje stany się pogłebiają. Mam napady drgawek, raz przejełam się w pracy i w domu musiałam zwymiotować. Wszystko analizuje przed spaniem , mam DOSŁWNIE NATŁOK MYSLi. Wczoraj znowu miałam wieczorny atak, który mnie zbudził, choć tak bardzo chciało mi się spać :napady drgawek, miesnie się trzęsły i ten cholerny niepokój. tłumacz sobie - przecież nic się nie dzieje... Dodatkowo pojawiły się problemy z koncentracją, w pracy koleżanki mówią ze wszystko zapominam, że muszą po mnie sprawdzić... mam problem z poczuciem wartości jest niskie, łatwo mnie zmanipulować, obrazić. Często też wole uciec od porblemów niż przed nimi stanąc. Jeszcze do niedawna miałam myśli samobójcze, nawet założyłam sobie pasek na szyje, jednak popatrzyłam w lustro i mówiłam sobie ze przecież tego nie chcę robić a tym bardziej mam dla kogo żyć. Mam również napady agresji, złości wcześniej biłam siebie, ciagałam za włosy, ciełam się. Innym razem wyładowywałam się na narzeczonym potrafiłam go nawet uderzyc, podrapać i wyzywać. Po czym przynosiło mi to ulgę, i za chwile wstyd i poczucie winy. Mama do pewnego czasu nie była w stanie pojąc co mi jest, ojciec mowi ze po co mi lekarz, ze wymyślam i ze sama muszę sobie poradzić. Wiem jednak, że nie dam rady z tym sama, to już mnie powoli przerasta.
Jak pisze to w tej chwili, gdzie mój stan jest okey, myśle sobie ze mi wstyd ze muszę pisać o tak prywatnych rzeczach na forum, wybaczcie.

przez mietowy2 10 lip 2015, 20:02
jak myślisz, czym możesz się przejmować? co tak na ciebie wpłynęło? na obecny brak równowagi

przez trailer 10 lip 2015, 20:03
witaj, to forum jest od tego miedzy innymi. udaj sie do psychiatry i opowiedz mu o swoich problemach.
obecnie: aciprex 10mg dziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KoalaLala 10 lip 2015, 20:05
Niczego sobie nie wymyślasz, na pewno idź do lekarza, bo potrzebujesz tego. Ludziom ciężko jest zrozumieć takie stany, dopóki sami ich nie doświadczą.

Tylko sama zdecyduj - psycholog i długie rozmowy, grzebanie w życiu, uczuciach, wydarzeniach, odpowiedzi na duuuużo wnikliwych pytań czy psychiatra i leki. czy może obydwie rzeczy. dla mnie psycholog to kiepska opcja, ale mam złe doświadczenie i w przypadku mojej nerwicy grzebanie jest bez sensu, bo jej przyczynę dokładnie znam, a może Tobie akurat jest potrzebne poszukanie z kimś przyczyny tych stanów

trzymaj się!

przez Paula899 11 lip 2015, 08:20
Byłam juz u psychiatry , babka byla strasznie nie miła i powiedziała ze moze mi dac 2 tyg w choroszczy.. wypisała 5 leków i powiedziala ze ona nic wiecej tu nie moze zrobic... teraz udaje sie 25 lipca do innej lekarz i mam nadzieje ze mi pomoze... pytasz skad moglo to sie wziac - przyczyną mysle jest jeszcze okres dziecinstwa, ale nie wiem dlaczego az tak na mnie wpłyneło to wszystko...

przez kaja123 11 lip 2015, 10:45
Paula899 napisał(a): Mam napady drgawek, raz przejełam się w pracy i w domu musiałam zwymiotować.
Witaj :D Masz napady drgawek czy dreszcze? To istotne. Podczas drgawek traci się przytomność.

przez Paula899 11 lip 2015, 13:41
kaja 123 moze źle sprecyzowałam , wiec poprawiam jest to drzenie mieśni ud brzucha rąk , jednak to jest co jakiś czas nie zdarza mi się to ciągle ...tak jakby normalnie funkcjonuje i nagle pach ! znowu niepokój , lęk.. moge jeść i nagle z dobrego samopoczucia znowu jest to cholerstwo niepokoju ... drzenie mieśni wsytępuje tylko w sytyacjach stresowych , badz po wybudzeniu ze snu.. porównałam bym siebie do takiego wulkanu - nazbiera się szereg problemów i nagle ŁUP! znowu wszystko powraca..

przez kaja123 11 lip 2015, 14:20
"Paula899 Sugeruję psychoterapię. Psychiatra owszem przepisze Ci leki które pomogą doraźnie i zmniejszą objawy ale nie zlikwidują przyczyny.

przez warrior11 11 lip 2015, 14:39
Paula899,
Drżenie mięśni,niepokój może też świadczyć o niedoborze magnezu lub innych mikroelementów
w organizmie,zrób sobie badania,jeżeli wszystkie wyniki będą ok,wtedy będzie pewność,że
przyczyna twoich problemów jest tylko w twojej głowie.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Paula899 11 lip 2015, 15:30
warrior11, wszystko jest okey z magnezem i z wszelkimi innymi winikami, nawet lekarz zrobił wyniki ekg brzucha i nic.. sam tez internista przepisał mi leki uspokajajace propranol bo twierdzi ze wszystko jest w mojej glowiem, chyba rzeczywiscie musze isc na psychoterapie w sumie wiem to tylko czekalam jeszcze i zwlekałam

przez emilk 11 lip 2015, 15:57
Wiesz co ja mialem tak samo i diagnoza niestety nerwica lękowa z atakami paniki,koszmar po prostu,idz jak najszybciej do psychiatry.
emilk

przez Paula899 11 lip 2015, 20:31
emilk napisał(a):Wiesz co ja mialem tak samo i diagnoza niestety nerwica lękowa z atakami paniki,koszmar po prostu,idz jak najszybciej do psychiatry.

a jak z Toba?? jak się teraz czujesz? jak sobie z tym radzisz?

przez kosmostrada 11 lip 2015, 20:42
Paula899, Witaj na forum! Co mogę doradzić - psychiatra, terapia, poczytać o nerwicy, depresji, popisać na forum i przede wszystkim nie poddawać się, bo z tego da się wyjść, a przynajmniej można doprowadzić się do stanu, kiedy da się funkcjonować i korzystać z życia. Trzymam kciuki za Twoją drogę! A na marginesie, naprawdę nie ma się czego wstydzić...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez Paula899 11 lip 2015, 20:52
wiesz ja z natury nie mówie nikomu o swoich problemach a tym bardziej o takich, ale po prostu juz musialam to wyrzucic z siebie... boje sie psychiatry strasznie ze tak mnie potraktuje jak ostatnia babka da szereg lekow i wiecej nic zero rozmowy.. mam nadzieje ze ta nowa wizyta z inna kobieta cos wskóra

Sortuj wg