pomozcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

pomozcie

przez ageisha 15 cze 2015, 15:04
Witam!! Jestem nowa na forum Od dluzszego czasu walcze z nerwica ale jest to bardzo trudne Lek o wlasne zdrowie jest silniejszy:( Za miesiac wychodze za maz i boje sie tego dnia. Boje sie ze nie poradze sobie z atakami paniki:( Czy jest cos co moglibycie mi doradzic Dodam ze bylam na 2 wizytach u psychologa ale narazie nic nie pomogly Dziekuje

pomozcie

przez PannaNatalia 15 cze 2015, 15:16
Witaj! Bierzesz jakieś leki? Byłaś u psychiatry?
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

pomozcie

przez ageisha 15 cze 2015, 15:34
Nie, Podjelam terapie u psychologa ale nie wiem czy pomoze Myslicie ze psychiatra jest lepszy??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

pomozcie

przez PannaNatalia 15 cze 2015, 15:41
Ja od 9lat mam zaburzenia lękowe.Chodzę na terapię,ale na początku musiałam brać też leki,które może przepisać jedynie psychiatra.2spotkania z psychologiem to za mało żeby zobaczyć efekty.Ja też dokładnie nie wiem co Ci dolega,wiem na swoim przykładzie,że potrzeba dużo czasu żeby dojść do siebie jeśli się ma problemy natury psychicznej.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg