Chlopak ale dziewczyna..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Chlopak ale dziewczyna..

przez Michciuszek 09 cze 2015, 11:08
Witam wszystkich !

Jestem chlopakiem, uczacym sie w wyzszej szkole, pracujacym na prokukcji, bardzo leniwym i malomownym.
Ostatnio zauwazylem u siebie ze jestem jak baba z tym wyjatkiem ze podobaja mi sie dziewczyny. Czy to jest normalne ? W zasadzie od kiedy pamietam to przebywalem w gronie dziewczyn a nie chlopcow.

Chlopak ale dziewczyna..

przez coccinella 09 cze 2015, 11:15
Co to znaczy, że jesteś jak baba...?
Nie chce mi się.

Chlopak ale dziewczyna..

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 13:02
poprostu jesteś nietypowy facet
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Chlopak ale dziewczyna..

przez bittersweet 09 cze 2015, 13:06
Michciuszek, nosisz stanik i spódnice ? a moze jestes jak wiejska baba, tzn fartuch , chustka i widły ? wyprowadzasz kury na podwórko ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Chlopak ale dziewczyna..

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 13:15
może to poprostu słaby nietypowy facet okiem męskiej części społeczeństwa pedał nazywany tak niezależnie od preferencji seksualnej osoby wyzywanej.nieatrakcyjne kobiety społeczeństwo analogicznie nazywa pasztetami i się śmieje ze szpar między zębami,nosa jak kartofel etc...life is brutal

Chlopak ale dziewczyna..

przez Lethality 09 cze 2015, 14:17
bittersweet napisał(a):Michciuszek, nosisz stanik i spódnice ? a moze jestes jak wiejska baba, tzn fartuch , chustka i widły ? wyprowadzasz kury na podwórko ?

:lol:

Dla mnie troll.

Chlopak ale dziewczyna..

przez wiejskifilozof 09 cze 2015, 14:23
Ja też lubię towarzystwo kobiet.Chłopie :D glowa do góry.Jesteś normalny hetero.Lubisz dziewczyny.

Chlopak ale dziewczyna..

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 15:11
może kolejny strzelacz wkurwiony do białości

Chlopak ale dziewczyna..

przez Aurora88 09 cze 2015, 15:32
Lethality napisał(a):
bittersweet napisał(a):Michciuszek, nosisz stanik i spódnice ? a moze jestes jak wiejska baba, tzn fartuch , chustka i widły ? wyprowadzasz kury na podwórko ?

:lol:

Dla mnie troll.

Na tym forum pojawiają się trolle?

Chlopak ale dziewczyna..

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 15:50
Aurora88 napisał(a):
Na tym forum pojawiają się trolle?

JERZY zbyt ładnie ubiera w słowa trolli-spamiarze

Chlopak ale dziewczyna..

przez Michciuszek 09 cze 2015, 21:21
Hmmm no dobra. Widze ze tu sie troche niepowaznie zrobilo kiedy ja popadam w depresje. Haha no i wlasnie.. Ja wpadam w depresje serio. Jak baba. Czuje ze mam mozg kobiety. Nie ublizajac płci pieknej.. Slysze czesto ze zachowuje sie jak dziecko, zauwazam u siebie kobiece podejscie do zycia. Jestem malomowny, raczej wole sluchac niz byc sluchanym. Jak gdzies sie wybieram to bardzo dbam o to jak bede wygladac.. Nie maluje sie, az tak daleko to jeszcze nie zaszlo. Wychowalem sie raczej w towarzystwie dziewczyn. Nie wiem co mam o sobie myslec.

Chlopak ale dziewczyna..

przez Cognac 09 cze 2015, 21:47
Michciuszek a co, mężczyzna nie może mieć depresji? Niby dlaczego? Macie jakieś inne mózgi? Inny układ nerwowy? Z tego co ja wiem, to równica między ciałem mężczyzny a kobiety raczej nie znajduje się na/w głowie.

kobiece podejscie do zycia

czyli co?

Jestem malomowny, raczej wole sluchac niz byc sluchanym

Czyli jesteś intorwertykiem. Jak 25-40% społeczeństwa.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Chlopak ale dziewczyna..

przez Arasha 09 cze 2015, 22:02
Michciuszek, dla mnie to nic dziwnego, że miałeś większy kontakt z dziewczynami, w niektórych kręgach czy na kierunkach studiów to normalne. Za to ja np. wolę towarzystwo facetów i żałuję, że nie poszłam do technikum samochodowego, ale niestety teraz już pozamiatane, a kierunek studiów mam typowo babski, mimo iż paru facetów się przewija i nie zauważyłam, żeby z tego powodu mieli jakieś specjalne kompleksy ;) Co do depresji, to choroba ta może w równym stopniu dotknąć każdego, bez względu na wiek czy płeć :? ( nawet nie wiem, czy na forum nie mam ciut więcej panów z deprą, ale na pewno nie jest tak, że same kobitki... wystarczy poczytać kilka tematów i posiedzieć tu dłużej ). Introwertyzm to również nic złego, po prostu taką masz osobowość i tego raczej nie zmienisz. Możesz jedynie bardziej zaakceptować siebie, to Ci na pewno na zdrowie wyjdzie ;) A skoro podobają Ci się dziewczyny, to już w ogóle nie masz sobie co głowy zawracać, że coś z Tobą nie tak. Nie każdy jest pewnym siebie macho... i całe szczęście... tacy bardziej subtelni faceci też są potrzebni ;)

Cognac napisał(a):Michciuszek a co, mężczyzna nie może mieć depresji? Niby dlaczego? Macie jakieś inne mózgi? Inny układ nerwowy? Z tego co ja wiem, to równica między ciałem mężczyzny a kobiety raczej nie znajduje się na/w głowie.

Cognac, rozwaliłaś mnie tym stwierdzeniem :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Chlopak ale dziewczyna..

przez pinda 09 cze 2015, 22:06
W tym technikum samochodowym to by dopiero kolesie mieli uciechę.
burning down the house!

Sortuj wg