Witam Was cieplutko

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Was cieplutko

przez Kuchcik 02 cze 2015, 12:02
Witam Was pięknie :)
Pisze do Was wrażliwy, odpowiedzialny i asertywny poznaniak z zawodu kucharz…od 5 lat wdowiec, który poszukuje swojej drugiej połówki serduszka i nowych ciekawych znajomości mimo choroby i przeciwności losu.
Powiem Wam szczerze, że jestem wdzięczny za wszystko co przeszedłem w życiu (choć brakuje mi tej prawdziwej miłości).
Wszystko mnie czegoś nauczyło i pozwoliło się zdystansować. Myślę, że wiele zależy od naszego podejścia do życia. Od tego czy wiecznie obwiniamy siebie lub cały świat (bądź siły nadprzyrodzone) za nasze nieszczęścia czy bierzemy się w garść, kończymy narzekać. Z podniesioną głową idziemy dalej. Choć mamy wpływ na wiele, to pewnych rzeczy nie wybieramy i wtedy albo będziemy się wiecznie buntować i narzekać, albo pokornie schylimy głowę i pewnego dnia życie nas pięknie zaskoczy :)
Wokół wielu ludzi chodzi smutnych, w dzisiejszych czasach wielu ludzi cierpi na różnego rodzaju depresję spowodowane rozczarowaniem życiem. Nie żałujmy, że nas coś ominęło - wszystko ma swój powód. Nie żałujmy, że jesteśmy tym kim jesteśmy - wielu ma gorszy los. Doceńmy to co mamy z piosenką...Edyty Geppert na ustach – „Nie Żałuję” :)
Z nadzieją napisałem te kilka słów do Was na powitanie…od rana mam dobry nastrój – mam moi mili nadzieję, że moje wypocinki choć na chwilkę przyniosą ze słonkiem i wiatrem odczucie radości dla Was wszystkich ;)

Witam Was cieplutko

przez Druid 02 cze 2015, 12:47
Witaj. Miło przeczytać tak pogodny wpis, powiało optymizmem,
Nie żałujmy, że nas coś ominęło - wszystko ma swój powód. Nie żałujmy, że jesteśmy tym kim jesteśmy - wielu ma gorszy los. Doceńmy to co mamy z piosenką...Edyty Geppert na ustach – „Nie Żałuję” :)
- ale w tej części internetu trudno będzie to komuś zaszczepić.
Druid

Witam Was cieplutko

przez Coldway 02 cze 2015, 13:33
Kuchcik jej jaki miły wpis :) Witam Cię serdecznie również z Poznania :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Was cieplutko

przez Carica Milica 02 cze 2015, 13:42
Witam, również z Poznania. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Witam Was cieplutko

przez Radix9fff 02 cze 2015, 21:15
Ja co prawda nie z Poznania, ale również witam kolegę ;)

Witam Was cieplutko

przez agusiaww 10 cze 2015, 06:33
Kuchcik, i fajny post :) Mało tu takich ale każdy daje nadzieję dla wątpiacych... i chorych, na co? Na lepsze, lepsze może być dla nas wszystkich :) (lepsze-usmiech, dobre samopoczucie, itd)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Witam Was cieplutko

przez NN4V 10 cze 2015, 07:19
Jak sie czyta po raz n-ty, brzmi coraz dziwniej. Zaczynam miec wrażenie, że cały internet jest zawalony powitaniami niejakiego Kuchcika.

Kuchcik napisał(a):Witam Was pięknie :)
Pisze do Was wrażliwy, odpowiedzialny i asertywny poznaniak z zawodu kucharz…od 5 lat wdowiec, który poszukuje swojej drugiej połówki serduszka i nowych ciekawych znajomości mimo choroby i przeciwności losu.
Powiem Wam szczerze, że jestem wdzięczny za wszystko co przeszedłem w życiu (choć brakuje mi tej prawdziwej miłości).
Wszystko mnie czegoś nauczyło i pozwoliło się zdystansować. Myślę, że wiele zależy od naszego podejścia do życia. Od tego czy wiecznie obwiniamy siebie lub cały świat (bądź siły nadprzyrodzone) za nasze nieszczęścia czy bierzemy się w garść, kończymy narzekać. Z podniesioną głową idziemy dalej. Choć mamy wpływ na wiele, to pewnych rzeczy nie wybieramy i wtedy albo będziemy się wiecznie buntować i narzekać, albo pokornie schylimy głowę i pewnego dnia życie nas pięknie zaskoczy :)
Wokół wielu ludzi chodzi smutnych, w dzisiejszych czasach wielu ludzi cierpi na różnego rodzaju depresję spowodowane rozczarowaniem życiem. Nie żałujmy, że nas coś ominęło - wszystko ma swój powód. Nie żałujmy, że jesteśmy tym kim jesteśmy - wielu ma gorszy los. Doceńmy to co mamy z piosenką...Edyty Geppert na ustach – „Nie Żałuję” :)
Z nadzieją napisałem te kilka słów do Was na powitanie…od rana mam dobry nastrój – mam moi mili nadzieję, że moje wypocinki choć na chwilkę przyniosą ze słonkiem i wiatrem odczucie radości dla Was wszystkich ;)

Dla porównania z innego forum.

Kuchcik napisał(a):Witam pięknie :)
Pisze do Was wrażliwy, odpowiedzialny i asertywny poznaniak z zawodu kucharz…od 5 lat wdowiec, który poszukuje swojej drugiej połówki serduszka :)
Powiem Wam szczerze, że jestem wdzięczny za wszystko co przeszedłem w życiu, za ludzi których poznałem (choć brakuje mi tej prawdziwej miłości).
Wszystko mnie czegoś nauczyło i pozwoliło się zdystansować.
Myślę, że wiele zależy od naszego podejścia do życia. Od tego czy wiecznie obwiniamy siebie lub cały świat (bądź siły nadprzyrodzone) za nasze nieszczęścia czy bierzemy się w garść, kończymy narzekać.
Z podniesioną głową idziemy dalej. Choć mamy wpływ na wiele, to pewnych rzeczy nie wybieramy i wtedy albo będziemy się wiecznie buntować i narzekać, albo pokornie schylimy głowę i pewnego dnia życie nas pięknie zaskoczy :)
Uważam (mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie) iż życie jest piękne i RADOSNE :)
Z radością napisałem te kilka słów…od rana mam dobry nastrój – dzisiaj uśmiech zapewne już nie zniknie z mojej twarzy :)

Mam nadzieję, że moje wypocinki choć na chwilkę na Waszej twarzy przyniosą ze słonkiem i wiatrem odczucie radości ;)

300% cukru w cukrze.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Witam Was cieplutko

przez Introwertyczka 10 cze 2015, 10:52
Może to Jeżyk?
Introwertyczka

Sortuj wg