Bardzo proszę o pomoc. Mam ochotę się zabić, kiedy ją widzę.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Laila30 30 maja 2015, 02:43
Nie zabijaj się z powodu biustu innej dziewczyny,inni mają gorsze problemy a muszą żyć,kiedyś będziesz się śmiała z tego postu,bo masz dopiero 17 lat i całe życie przed sobą uwierz

przez Druid 30 maja 2015, 11:50
cyklopka napisał(a):P.S. Jestem 98% hetero, lubię się pogapić na piękne kobiety i dekolty obfitsze od mojego własnego :P
Też lubię. Niestety, kobiety czasem eksponują nieładne cyce, uważając je za swój atut. To może nie tyle wkurwia, co żenuje.
Druid

przez Nieszczęśliwa12 31 maja 2015, 17:04
Cześć wszystkim, bardzo dziękuję Wam za pomoc i zaangażowanie. Zapewne macie rację pisząc, że powinnam nad sobą popracować. Sama już doszłam do tego, że jeśli tak dalej będzie to trudno mi będzie w przyszłości. Tylko nie wiem za bardzo jak mam nad sobą popracować ? Jak doprowadzić do tego, żeby mieć to gdzieś, nie przejmować się tym.
Kiedy słyszę rozmowy chłopaków w około moim wieku to jeśli chodzi o dziewczyny słyszy się "Ej, patrz jakie ma duże cycki." "Ale ma wielkie cycki.". Nigdy nie słyszałam natomiast czegoś w stylu "Popatrz, ładne ma oczy." "Piękny ma uśmiech.".
I tu już nawet nie chodzi o moje otoczenie, bo nawet w internecie publikowane są obrazki gdzie widać dziewczyny z dużym biustem i podpisy "Wyjdź za mnie.".
I wśród tego pokolenia jedyną cechą dziewczyn, która jest warta jakiegokolwiek zainteresowania to wielkie cycki.
A ja nie dość, że mam bardzo mały biust to jeszcze żadnych perspektyw na większy, patrząc na wiek w jakim jestem, patrząc na kobiety z mojej rodziny.
W konsekwencji jestem pozbawiona jakiejkolwiek atrakcyjności. Tak się czuję i pewnie jeszcze przez wiele lat będę się czuć nieatrakcyjna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 31 maja 2015, 18:18
Kiedy słyszę rozmowy chłopaków w około moim wieku to jeśli chodzi o dziewczyny słyszy się "Ej, patrz jakie ma duże cycki." "Ale ma wielkie cycki.". Nigdy nie słyszałam natomiast czegoś w stylu "Popatrz, ładne ma oczy." "Piękny ma uśmiech.".

Nic dziwnego..do tego zeby zauwazyc usmiech dziewczyny trzeba dojrzec a w tym wieku to oni patrza na cycki u dziewczyn i porownuja pisiory ktory ma wiekszego :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Druid 31 maja 2015, 21:18
Nieszczęśliwa12 napisał(a):W konsekwencji jestem pozbawiona jakiejkolwiek atrakcyjności.
Tylko w Twoich własnych oczach.
Druid

przez monapayne 31 maja 2015, 21:30
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Aurora88 31 maja 2015, 23:39
Nieszczęśliwa12, wiem o czym mówisz, rozumiem to, też mnie to wkurzało i do pewnego momentu blokowało. Niektórzy kolesie są naprawdę tępi i nie wiedzą, że takimi komentarzami sprawiają, że dziewczyny stają się nieśmiałe i nie wierzą w swoją atrakcyjność. Haha, poróbmy sobie dowcipy z lasek i z seksu. Minęło trochę czasu zanim przestałam się tym przejmować, albo inaczej - zanim przestałam mieć z tym do czynienia, bo teraz się obracam przy mężczyznach którzy właśnie potrafią docenić to, że ktoś wygląda dzisiaj promiennie, że ma ładny uśmiech itp. Miła odmiana słyszeć takie rzeczy ;)
Wniosku żadnego mądrego nie mam, życzę Ci żebyś po prostu trafiła na ludzi z mózgiem :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez refren 01 cze 2015, 02:59
Nieszczęśliwa12, kolesie gadają o cyckach, bo popisują się przed sobą nawzajem czy są na takim etapie rozwoju (albo jedno i drugie), ale nie możesz traktować takich tekstów jako wyznacznik swojej atrakcyjności! Zapewniam Cię, że w miłości i związkach liczą się inne rzeczy niż rozmiar cycków. Mężczyźni (postać dojrzała) potrafią zauważyć takie rzeczy jak piękny uśmiech i wiele innych rzeczy, każdy facet ma swój ideał dziewczyny pod względem wyglądu i osobowości i są one bardzo różne, ważne też czy ludzie się rozumieją, mają wspólne tematy, pożądane przez siebie nawzajem cechy charakteru, liczy się czyjś styl życia, podobne poczucie humoru itd, atrakcyjność to całokształt.
A chłopcy w tym wieku to głupole (nie wszyscy, ale głupole najbardziej rzucają się w oczy, bo wytwarzają dużo hałasu, ci normalni zajmują się ciekawszymi rzeczami albo się dołują tak jak Ty swoimi kompleksami). Kiedyś ta część Twoich kolegów, chwilowych debili, która będzie miała szczęście, wyrośnie na fajnych, całkiem romantycznych facetów. Tego im życzymy i trzymamy kciuki ;)

przez dar 01 cze 2015, 03:12
Nieszczęśliwa12 napisał(a): słyszę..."..cycki....cycki.". Nigdy nie słyszałam natomiast czegoś w stylu "Popatrz, ładne ma oczy." "Piękny ma uśmiech.".
I tu już nawet nie chodzi o moje otoczenie, bo nawet w internecie publikowane są obrazki gdzie widać dziewczyny z dużym biustem i podpisy "Wyjdź za mnie.".
I wśród tego pokolenia jedyną cechą dziewczyn, która jest warta jakiegokolwiek zainteresowania to wielkie cycki.
A ja nie dość, że mam bardzo mały biust to jeszcze żadnych perspektyw na większy, patrząc na wiek w jakim jestem, patrząc na kobiety z mojej rodziny.
W konsekwencji jestem pozbawiona jakiejkolwiek atrakcyjności. Tak się czuję i pewnie jeszcze przez wiele lat będę się czuć nieatrakcyjna.

Macie mało lat więc "małolaci" jarają się głupotami. W takim wieku gadanie o cyckach, seksie itp bywa na topie. Lepiej popracuj nad tym abyś się nie przejmowała takimi sprawami jak biust... bo w gruncie rzeczy sam biust nie jest aż tak istotny. Liczy się też wygląd i charakter człowieka więc opanuj hormony, emocje więc i charakter będziesz mieć jeszcze lepszy. Na pewno nie jeden na to poleci.
Naprawdę nudne są kobiety które oprócz dużego biustu i ładnego wyglądu nie mają nic mądrego do powiedzenia :-|
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez tahela 01 cze 2015, 03:16
starsi tez sie jaraja cyckami,ale to w sumie tylko takie głupie jaranie sie, nie ma co tego brac az tak do siebie , jak ty to robisz, moze ty tez masz ładne i np. fajnie wchodza w dłoń idealnie, a że w dekolt sie gapia to kup push - up i załoz dekolt i beda sie w Twój gapic i po sprawie,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez monapayne 01 cze 2015, 08:07
No i niektórzy nigdy z tego nie wyrastają...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Enii 01 cze 2015, 12:57
Nieszczęśliwa12 napisał(a):Kiedy słyszę rozmowy chłopaków w około moim wieku to jeśli chodzi o dziewczyny słyszy się "Ej, patrz jakie ma duże cycki." "Ale ma wielkie cycki.". Nigdy nie słyszałam natomiast czegoś w stylu "Popatrz, ładne ma oczy." "Piękny ma uśmiech.".

Za moich czasów to strzelali z gumek od staników i smiali się że je nosimy :hide: Teraz w ''modzie'' sa takie teksty.

Wiesz dlaczego wszędzie tylko chirurgicznie poprawiane piersi??? Żeby wpędzic dziewczyny w kompleksy i zaczeły juz w młodym wielu poddawac się operacjom. Za kilkanaście/klikadziesiąt lat znów moda się zmieni i pewnie beda to implanty w pośladkach ;)

Głowa do góry nie cyckami świat zyje :D
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

przez NN4V 01 cze 2015, 13:04
Nieszczęśliwa12 napisał(a):...Kiedy słyszę rozmowy chłopaków w około moim wieku to jeśli chodzi o dziewczyny słyszy się "Ej, patrz jakie ma duże cycki." "Ale ma wielkie cycki."....

To się z nimi nie zadawaj.
Nie będziesz słyszeć.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Introwertyczka 01 cze 2015, 18:48
NN4V napisał(a):To się z nimi nie zadawaj.
Nie będziesz słyszeć.

Rada na miarę prezydenta Komorowskiego w stylu: za mało zarabiasz? To zarabiaj więcej i po problemie.
Introwertyczka

Sortuj wg