Bardzo proszę o pomoc. Mam ochotę się zabić, kiedy ją widzę.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez bittersweet 27 maja 2015, 20:23
Nieszczęśliwa12, Twój chłopak Cie nie komplementuje i zapewne przez to nie czujesz sie wystarczajaco atrakcyjna. Co do biusciatej kolezanki, raczej bym sie śmiała z tego, ze Twój chłopak zareagował jak przysłowiowy "pies Pawłowa" i nie dorabiała do tego zadnych głebszych teorii.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez monapayne 27 maja 2015, 20:56
Szczerze mówiąc to w swoim życiu nie spotkałam się aby 17-letni chłopiec mnie komplementował. Po prostu wierzyłam, że mu się podobam. Chyba, że rubaszni koledzy do mnie zarywali. Ale to później, jak mieli po 18-19 lat. A tak to mnie wyzywali, bo nie wiedzieli jak zareagować na kogoś o dziwnym wyglądzie. Chyba. Albo byli chamscy po prostu.

A tak to miałam starszych chłopaków.
No i też nie komplementowali. Po prostu byliśmy. A mi było czasem smutno, że nie mam ładnych cycków dużych. A potem się dowiedziałam, że zawsze były ok.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Nieszczęśliwa12 27 maja 2015, 22:08
robotnica napisał(a):Szczerze mówiąc to w swoim życiu nie spotkałam się aby 17-letni chłopiec mnie komplementował. Po prostu wierzyłam, że mu się podobam. Chyba, że rubaszni koledzy do mnie zarywali. Ale to później, jak mieli po 18-19 lat. A tak to mnie wyzywali, bo nie wiedzieli jak zareagować na kogoś o dziwnym wyglądzie. Chyba. Albo byli chamscy po prostu.

A tak to miałam starszych chłopaków.
No i też nie komplementowali. Po prostu byliśmy. A mi było czasem smutno, że nie mam ładnych cycków dużych. A potem się dowiedziałam, że zawsze były ok.

Nie brakowało Ci miłego słowa typu "dla mnie jesteś piękna" ? Mnie tego bardzo brakuje, nie jestem pewna czy mu się podobam, czy jest ze mną z przyzwyczajenia, czy jeszcze coś innego. A jeszcze jak ogląda się za innymi to co ja mam sobie pomyśleć ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monapayne 27 maja 2015, 22:11
Brakowało czasem. Ale dziś wiem, że to było nieuniknione. Tak musiało być. Nie każdy jest na tyle dojrzały i świadomy by to ujarzmić.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Candy14 27 maja 2015, 22:14
Nie brakowało Ci miłego słowa typu "dla mnie jesteś piękna" ? Mnie tego bardzo brakuje, nie jestem pewna czy mu się podobam, czy jest ze mną z przyzwyczajenia, czy jeszcze coś innego

Jezeli chodzi o facetow to bez wzgledu na wiek wyduszenie komplementu swojej kobiecie jest u nich niczym zatwardzenie....
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Candy14 27 maja 2015, 22:15
A swoja droga masz kumpla na forum :D
member72987.html
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez na_leśnik 27 maja 2015, 22:19
member72987.html

:lol: :lol: :lol:

Nieszczęśliwa12, a Ty mówiłaś temu swojemu chłopakowi, że Ci brakuje komplementów? Wiesz, my nie czytamy w myślach. Tym bardziej kobiecych.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Aurora88 27 maja 2015, 22:39
Candy14 napisał(a):
Nie brakowało Ci miłego słowa typu "dla mnie jesteś piękna" ? Mnie tego bardzo brakuje, nie jestem pewna czy mu się podobam, czy jest ze mną z przyzwyczajenia, czy jeszcze coś innego

Jezeli chodzi o facetow to bez wzgledu na wiek wyduszenie komplementu swojej kobiecie jest u nich niczym zatwardzenie....

Chyba zacytuję to swojemu :D

przez Nieszczęśliwa12 28 maja 2015, 17:52
na_leśnik napisał(a):
member72987.html

:lol: :lol: :lol:

Nieszczęśliwa12, a Ty mówiłaś temu swojemu chłopakowi, że Ci brakuje komplementów? Wiesz, my nie czytamy w myślach. Tym bardziej kobiecych.

Rozmawiałam z nim o tym, nie raz wspominałam, że fajnie by było usłyszeć coś miłego, a nawet, że ja sama sobie się nie podobam i że jeśli mu się naprawdę podobam to chciałabym to czasem usłyszeć. Ale nic. Cisza. Czuje się idiotycznie w związku z tym, że muszę mu o czymś takim mówić.

przez novymivo 28 maja 2015, 19:06
Daruj sobie tego smarkacza. Spakuj sie i zapraszam do mnie, dam Tobie milosc o jakiej nawet nie marzylas. pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez ego 28 maja 2015, 19:54
Nieszczęśliwa12, A czy Ty jesteś pewna że, komplement chłopaka, że jesteś piękna, przekona Cię o Twej atrakcyjności, czy raczej wzbudzi w Tobie kolejny ciąg podejrzeń "a może on mnie okłamuje", zwłaszcza gdy ten chłopak, będzie miał, znów kiedyś czelność, zagapić się na inną?
ego

przez SrebrnaSowa 28 maja 2015, 20:21
Ja Cie tam trochę rozumiem.
Po prostu jesteś jeszcze bardzo niewinna. Jak... hmmm..... taka konwalia.
Musisz zrozumieć że faceci tacy są , muszą się gapić . Bo by ich pokręciło.

Ale nie myśl sobie że TY nie jesteś atrakcyjna.
Tak jak wcześniej zostało napisane, pracuj nad swoim poczuciem wartości , a jego spojrzenia na inne, będziesz miała w poważaniu...
a wiesz dlaczego ? Przestaniesz się dręczyć , bo będziesz wiedziała że Ci nie zagrażają .

Nie pękaj :)))
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Evia 28 maja 2015, 20:22
Candy14 napisał(a):ej a kto powiedzial ze nie jest? Dla mnie mj facet jest bardzo atrakcyjny ale to nie znaczy ze osleplam i nie widze innych przystojniakow wokol. Od patrzenia jeszcze nic nikomu nie ubylo.

Racja, jednak jeśli się wie, że takie zachowanie jest bolesne dla drugiej osoby, to można zachować chociaż krztynę przyzwoitości i starać się dyskretnie spoglądać na inne osoby.
Ewentualnie rekompensować swojej wybrance takie zachowanie komplementami itd.

Myślę, że faktycznie powinnaś go olać. Masz dopiero 17 lat i tak naprawdę jesteś na początkowej drodze badania terenu, dzięki temu doświadczeniu będziesz przynajmniej wiedziała z jakimi osobami nie wchodzić w głębsze relacje ;) Szczerze mówiąc, to myślę, że w tym wieku lepiej jest odpuścić sobie związki, na które będziesz miała jeszcze kupę czasu.

Nie zgadzam się z tym, że chłopcy w ty wieku nie komplementują dziewczyn. Podejrzewam, że chłopak autorki gdyby miał możliwość to rzekłby parę miłych słów cycatej koleżance. Myślę, że to jest po prostu taki głupi wiek, z czasem pewnie chłopak nabierze rozumu ale może to trochę potrwać.

Aha, i radziłabym trochę przystopować z epitetem typu wredna itd tylko dlatego, że ma większy biust od Ciebie :lol:

przez Candy14 28 maja 2015, 20:44
jednak jeśli się wie, że takie zachowanie jest bolesne dla drugiej osoby, to można zachować chociaż krztynę przyzwoitości i starać się dyskretnie spoglądać na inne osoby.
Ewentualnie rekompensować swojej wybrance takie zachowanie komplementami itd.

Calkowicie sie z tym zgadzam :) Ale o to nie ma co robic scen tylko szczerze pogadac
Musisz zrozumieć że faceci tacy są , muszą się gapić

Rany sama sie gapie na piekne dziwczyny abo ladne biusty...a hetero jestem

Sortuj wg