Bardzo proszę o pomoc. Mam ochotę się zabić, kiedy ją widzę.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Nieszczęśliwa12 26 maja 2015, 17:42
Cześć, bardzo proszę Cię o przeczytanie i o próbę pomocy,
Mam 17 lat, chodzę do liceum, do jednej klasy z moim chłopakiem. Do tej samej szkoły, innej klasy chodzi też taka jedna wredna dziewczyna z bardzo szczupłą figurą i bardzo dużym biustem, który w dodatku lubi eksponować. Jeśli znacie typ dziewczyn "jestem najpiękniejsza na świecie" to właśnie ona. Ja jestem płaska jak deska i nie umiem opanować zdenerwowania, kiedy ją widzę. Kiedy byliśmy na wycieczce musiałam spędzić kilkanaście godzin siedząc z moim chłopakiem, wgapionym w biust koleżanki obok niej i jakiejś innej dziewczyny z jej klasy. W dodatku, kiedy przechodzi obok, widzę jak mój chłopak się na nią gapi. Jeszcze mój chłopak i ta wredna dziewczyna mają razem jedną lekcję a ja mam w innej grupie. Naprawdę coś mnie trafia całą godzinę, mam ochotę jej coś zrobić, myślę o tym całymi dniami. TO MI NIE POZWALA NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ! Rozmawiałam z moim chłopakiem, ale przecież nie zabronię mu się na nią patrzeć. Mam ochotę się zabić. Mnie już biust nie urośnie, a jeśli w ogóle to bardzo mało.
PROSZĘ, BŁAGAM WAS O POMOC! JA MAM JUŻ DOŚĆ!

przez monapayne 26 maja 2015, 17:49
Hm. Nie licz na zbyt wiele odpowiedzi.
Chłopak jest młody = działają hormony.
Dwa - jeśli liczy się dla Ciebie biust to niestety, ale to nie wyjdzie Ci na zdrowie. Śmiej się z tego. Przecież to głupoty przyrodnicze są.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez NN4V 26 maja 2015, 17:53
Są faceci, co dużych nie lubią.
U mnie taka lala wielkim cycem raczej niewiele by wskórała.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurora88 26 maja 2015, 19:14
No, niektórzy wolą tyłki. Serio ;)
Spróbuj wyluzować i popracować nad swoją samooceną, jakieś afirmacje do lustra, wypisywanie listy swoich ulubionych cech itp. no i hello - skoro Twój chłopak z Tobą jest, to coś mu się w Tobie podoba ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez Candy14 26 maja 2015, 20:19
taka jedna wredna dziewczyna z bardzo szczupłą figurą i bardzo dużym biustem, który w dodatku lubi eksponować.

Jest wredna bo ma ladny biust i jest zgrabna? :shock: Jestes zdecydowanie wredniejsza skoro oceniasz kogos po wlasnej zazdrosci
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ekspert_abcZdrowie 26 maja 2015, 20:24
Nieszczęśliwa12, masz zaniżoną samoocenę i niepotrzebnie porównujesz się do innej dziewczyny. Odzywają się u Ciebie po prostu kompleksy. A chłopak? No cóż... Jest młody, nic dziwnego, że zwraca uwagę na pełny biust koleżanki, która jeszcze potrafi go wyeksponować. To, że koleżanka jest zgrabna, ładna i ma czym oddychać nie jest żadną wadą ;) A Ty nie pielęgnuj w sobie chorej zazdrości, tylko pomyśl, że jednak chłopak jest z Tobą, zatem mu się podobasz. Nie niszcz tego. Zadbajcie o swoją relację, a Ty koniecznie popracuj nad swoją samooceną, by uniezależnić własne poczucie wartości od wielkości biustu. Pozdrawiam! ;)
Psycholog

przez nieboszczyk 26 maja 2015, 20:53
biustu się nie wybiera.zacznijmy od tego.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Nieszczęśliwa12 26 maja 2015, 21:51
Candy14 napisał(a):
taka jedna wredna dziewczyna z bardzo szczupłą figurą i bardzo dużym biustem, który w dodatku lubi eksponować.

Jest wredna bo ma ladny biust i jest zgrabna? :shock: Jestes zdecydowanie wredniejsza skoro oceniasz kogos po wlasnej zazdrosci

Pisałam też to ---> "Jeśli znacie typ dziewczyn "jestem najpiękniejsza na świecie" to właśnie ona." Nie chciałam się rozpisywać na temat jej charakteru, bo nie o to tu chodzi. Źle zrozumiałaś.

przez monapayne 26 maja 2015, 22:01
No ok, ale jest serio wredna? Co takiego robi? Ja wiem, że to głupio brzmi, ale czasami w tym wieku serio hormony biorą w górę, czy tam emocje z nimi związane.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

przez krystyna.W 26 maja 2015, 22:19
heheheheheh przepraszam.

przez monapayne 26 maja 2015, 22:35
krystyna.W, to Ty jesteś tą z cyckami?

przez krystyna.W 26 maja 2015, 22:39
hahaha nie :D też jestem płaska nieszczęśliwa12 nie łam się. Duże cycki mi się nie podobają myśle że małe są o wiele fajniejsze. Powiedz mu że Cię to denerwuje że się gapi na cycki Twojej koleżanki.

przez monapayne 26 maja 2015, 22:42
Ja też mam rozmiar A70 maksymalnie. Ale myślę, że pasują do mnie.

przez krystyna.W 26 maja 2015, 22:43
jak ktoś nie ma masy to nie ma cycków. Takie życie.

Sortuj wg