Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez danieltlb1 24 maja 2015, 23:04
Witam mam na imie Daniel mam 18 lat jestem tu nowy, postanowilem ze tutaj napisze ponieważ nie daje sobie juz rady rady. Choruje ma astme oskrzelowa nabyta i od pierwszego ataku astmy przyszla tez nerwica lękowa na dodatek od dziecka jestem zamkniety w sobie,ale nie do tego dąże. Wczoraj w nocy zlapalo mnie kolatanie i mocne skurcze serca od tamtej pory piecze i boli mnie serce na pare sekund i przestaje ale te objawy sa czeste Mialem robione ekg i przeswietlenie serca 2 miesiace tenu i nic nie wyszlo.Dodam ze prowadze siedzacy tryb zycia i czasami mam sytuacje stresowe boje sie ze dostane zawalu bo kiedys palilem duzo papapierosów. Dodam tez ze palilem czasami marihuane bo pomaga w astmie . Pozdrawiam

Witam

przez danieltlb1 26 maja 2015, 00:39
Jest ktos w stanie odpowiedziec ?

Witam

przez Wehmut 26 maja 2015, 01:05
Echo serca może coś by wykazało, ale lepiej iść prywatnie by mieć porządne badania zrobione.
Wehmut

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez danieltlb1 26 maja 2015, 15:28
Bylem dzisiaj u lekarza i stwierdzil ze to przez leki na astme. Tez po czesci mysle ze to przez stres i nerwice, na dodatek doszly mi takie objawy jak cos podobnego do arytmi czuje ze serce w pewnym momencie bije 3 razy na sekunde a nie raz wrocilo dretwienie rak. Lezalem w szpitalu mialem wszelkie badania na serce nawet tomografie i co dziwo mnie wypisali do domu. Juz nie wiem co sieze mna dzieje... dodam ze mam wizyte u psychologa dopiero za miesiac

Witam

przez ekspert_abcZdrowie 26 maja 2015, 20:33
Witaj danieltlb1 !

Podejrzewam, że Twoje dolegliwości to nie jest symptom choroby serca czy jakichś innych poważnych zaburzeń dotyczących układu krwionośnego, ale dolegliwości na tle nerwowym. Skoro masz zdiagnozowaną nerwicę lękową, to najprawdopodobniej Twoje przykre objawy są objawami nerwicowymi. Nic zatem dziwnego, że w badaniach wychodzi wszystko w porządku i lekarze odsyłają Cię do domu. Fizycznie jesteś zdrowy, to psychika płata Ci figle. Pomyśl o psychoterapii. Pozdrawiam!
Psycholog

Witam

przez danieltlb1 26 maja 2015, 21:55
Dziekuje za odpowiedz bardzo sie balem ze mi cos dolega wlasnie mam wizyte u psychologa dopiero za miesiac pije syrop na uspokojenie hydroxyzinum ale czuje jakby nie pomagal denerwujace jest wlasnie ten bol serca albo bicie serca 3 razy na sekunde (bardzo rzadk) i te glupie mysli ze cos mi sie za niedlugo stanie badz dzieje

Sortuj wg