Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez zozol9917 20 maja 2015, 23:02
Od pewnego czasu mam problem z własną kontrolą. Zaciskam pięści, cała się trzęsę, mam ochotę rozwalić wszystko dookoła, uderzam czasami w meble. Robię to jednak tylko gdy jestem w samotności, w ukryciu przed rodziną. Ktoś mi poradzi co mam zrobić? Wszystko mnie drażni, w domu jestem ciągle uważana za nieudacznika i po prostu nie czuję się potrzebna.

Witam.

przez SelinaKyle 23 maja 2015, 22:49
Postaraj się nie ukrywać negatywnych emocji tylko je wyrażać i mówić o nich innym.

Witam.

przez ekspert_abcZdrowie 26 maja 2015, 20:36
zozol9917, kumulują się w Tobie negatywne emocje, które poszukują ujścia, stąd agresja, złość, gniew. Jak sobie poradzić? Zmęcz się - wysiłek fizyczny pozwala rozładować złe emocje. Możesz biegać, pływać, zapisać się na sztuki walki, taniec albo aerobik. Wybierz coś, co lubisz. Wysiłek sprzyja także produkcji endorfin - naturalnych hormonów szczęścia, zatem dzięki aktywności powinien poprawić się także Twój nastrój. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam.

przez DamianS97 26 maja 2015, 23:23
Witam na forum :)
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać
, jeśli nie będziesz walczyć...

-Eric Thomas

Sortuj wg