Witam po raz drugi (powrocik)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez DamianS97 19 maja 2015, 23:13
Witam was moi mili po raz drugi , najwidoczniej mam nawrót nerwicy. Gdy przez kilka miesięcy żyło mi się jak w raju ,to teraz znów wracam do piekła. Moja psychika wybrała się najwidoczniej na kilku miesięczne wakacje ... Znów wracają moi starzy ulubieńcy , wyrostek , bóle brzucha , biegunka , mierzenie temperatury co 5 minut i najlepsze duszności. Zrobiłem wielkie postępy i znów zrównałem się z zerem... no więc witajcie forumowicze ! :)

przez Arasha 20 maja 2015, 00:04
DamianS97, witaj ziomalu :P Ja Ciebie oczywiście bardzo dobrze pamiętam, ale to z racji lokalizacji i dobrej pamięci :mhm:
Przykro mi słyszeć, że znowu jest gorzej, ale pomyśl o tym z innej strony... miałeś przez dłuższy czas spokój i masz punkt odniesienia, że znowu może tak być. I tego się trzymaj! Kryzysy się zdarzają, zwł. przy takich przypadłościach i zaburzeniach, jak większości z nas :? Bierzesz coś na tę chwilę? Odzywaj się częściej ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez DamianS97 20 maja 2015, 00:17
Arasha ! No witam ^^ Ty jeszcze o mnie pamiętasz ? :P Brałem spory czas ten pramolan , ale skończył się, a umówić się na wizytę w Bielsku przy szpitalu dziecięcym na wizytę to katorga ... Znów mam czekać miesiąc aż łaskawie mnie przyjmą po receptę której wypisywanie trwa niespełna 2 minuty ? Więc odpuściłem sobię to , zresztą czułem się świetnie i chyba teraz ponoszę konsekwencje tej decyzji.

Zapewne teraz będę się częściej odzywał , bo to forum to jednak świetna odskocznia od tego monotonnego świata :)
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać
, jeśli nie będziesz walczyć...

-Eric Thomas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 20 maja 2015, 00:39
DamianS97, nie mam w zwyczaju zapominać o sympatycznych osobach ;) ( o burakach zresztą też, chociaż wolałabym mieć bardziej wybiórczą pamięć :? )

Damianie, a nie masz możliwości dostać się do Poradni Psychiatrycznej dla dorosłych? U Was w Pszczynie nie przyjmuje ktoś na NFZ?

DamianS97 napisał(a):Więc odpuściłem sobię to , zresztą czułem się świetnie i chyba teraz ponoszę konsekwencje tej decyzji.

Wiesz, zasadniczo antydepresant powinno się brać minimum przez pół roku, a bardzo często do roku czasu, nawet jeżeli widzimy wcześniej poprawę. Ale jeszcze nic straconego! Dobrze, że jest lek, który Ci pomógł, nie będziesz musiał eksperymentować z innymi!

A jak w szkole?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez ekspert_abcZdrowie 20 maja 2015, 20:41
Witaj Damian!

Czy oprócz leków korzystałeś z psychoterapii? Nerwica ma to do siebie, że lubi wracać, gdy odstawi się leki. Objawy na jakiś czas ustępują, by potem powrócić. :/ Niestety... Dlatego rozważ psychoterapię... Pozdrawiam!
Psycholog

przez DamianS97 20 maja 2015, 22:06
Arasha ... w szkole jak to zazwyczaj tragedia ;/ Ale nie mogę się poddawać także walczę byleby wyjść z tymi ocenami :) Oj tak ten lek bardzo dobrze na mnie działał , tak naprawdę jemu zawdzięczam te kilka miesięcy "wakacji". Co do Poradni Psychiatrycznej dla dorosłych , oczywiście mamy taką w Pszczynie tylko zasadniczy problem jest taki , że do pełnoletności zostały mi 2 miesiące więc nie wiem czy przyjmą mnie tam musiałbym zadzwonić i się dopytać jak to z tym wygląda.

Ekspert_abcZdrowie , oczywiście korzystałem z takiej psychoterapii , lecz zrezygnowałem z niej nie widziałem efektów i dalszego sensu tych terapii widocznie jestem zbyt niecierpliwy najchętniej to chciałbym efekty od 1 wizyty. Teraz to chyba powróciły ze zdwojoną siłą ;/Również pozdrawiam !
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać

-Eric Thomas

przez Arasha 20 maja 2015, 22:20
DamianS97, to zadzwoń i dopytaj ;) Z tego, co wiem to w większości miejsc jest praktykowany taki zwyczaj, że albo idziesz z którymś z rodziców albo z zaświadczeniem od nich, że wiedzą i wyrażają zgodę. Skoro sam widzisz, że były efekty jak brałeś Pramolan to naprawdę szkoda byłoby to zaprzepaścić :nono: Ja w Ciebie wierzę Damian, jesteś silny chłopak i już raz to udowodniłeś! Trzymaj się cieplutko ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez DamianS97 20 maja 2015, 22:29
Jutro pewnie tam przedzwonię po szkole , postaram się załatwić tą wizytę jak najszybciej to tylko możliwe i zacznę brać te lekarstwa by było już lepiej ;/ Szkoda tylko , że ja w siebie przestałem wierzyć ;c Ale dziękuję Ci Arasha , że mnie wspierałaś i wspierasz :)

-Eric Thomas

Sortuj wg