ja, Bóg, zagubienie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

ja, Bóg, zagubienie

przez zima 17 maja 2015, 23:30
Introwertyczka, ten kto wie ze ma rację nie krzyczy.czlowiek przekonany o slusznosci swoich poglądów nie próbuje ich narzucac innym ludziom. a ty nie czytasz tego co się pisze i nie ma mozliwosci nawiazania logicznej dyskusji. bazujesz na swoich prywatnych emocjach, a ci którzy opieraja sie tylko na tym kiepsko kończą.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

ja, Bóg, zagubienie

przez jetodik 17 maja 2015, 23:31
Introwertyczka,
no najpierw oczekujesz od rozmówców jakichś konkretów:
I dalej nie wiem, kto konkretnie powiedział, że to genetyczne uwarunkowanie. Pewnie już się nie dowiem, bo po prostu nikogo takiego nie ma.

ja Ci daje konkretny trop, to jakieś takie dziwne odzywki uskuteczniasz:
Co do baranów, to jak czytam niektóre wypowiedzi tutaj, to mam wręcz przeciwne wrażenie - chyba czasami bywa tak, że to nie barany stają się gejami, ale dokładnie na odwrót...

no ja już nie wiem jak z Tobą rozmawiać :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

ja, Bóg, zagubienie

przez Introwertyczka 17 maja 2015, 23:31
freedom97 napisał(a):OD początku nie mam też zbyt dobrego kontaktu z tatą,nigdy niczego mnie nie nauczyl i troche mam o to żal do niego.

No właśnie, może w tym należy szukać przyczyny, a nie załamywać ręce, że geny i już. :)
Introwertyczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ja, Bóg, zagubienie

przez zima 17 maja 2015, 23:32
freedom97, zmień boga.chrzescijanstwo jako religia pojawilo sie stosunkowo późno ,stąd tez jest raczej czyms wtórnym.
benzo one day dancer
live yourself.

ja, Bóg, zagubienie

przez pinda 17 maja 2015, 23:33
Kuba, znam dziewczynę, która z powodu swojej orientacji i jednoczesnej wierze czuła się podobnie jak Ty. Skończyło się to próbą samobójczą, ledwo ją odratowali. W rodzinie ma księży, zakonnicę, teologów, bardzo wierząca rodzina, która ją zaakceptowała i wspiera.
burning down the house!

ja, Bóg, zagubienie

przez na_leśnik 17 maja 2015, 23:33
OD początku nie mam też zbyt dobrego kontaktu z tatą,nigdy niczego mnie nie nauczyl i troche mam o to żal do niego.

Mógłbym powiedzieć dokładnie to samo o swojej relacji z ojcem. A mimo to jestem heteroseksualny.
Introwertyczka, wyjaśnisz to jakoś?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

ja, Bóg, zagubienie

przez freedom97 17 maja 2015, 23:34
zima, zmień Boga? Bóg jest jeden :) a tak na marginesie nie chcemy żadnej zimy, lato idzie!
A przy okazji jeśli ma to jakieś znaczenie- mój brat też jest gejem.

ja, Bóg, zagubienie

przez zima 17 maja 2015, 23:35
na_leśnik,

haha, nie wiesz o co prosisz :D
bo może jednak mial geny białego barana :o
benzo one day dancer
live yourself.

ja, Bóg, zagubienie

przez bonsai 17 maja 2015, 23:36
na_leśnik, ale Ty masz tego owczarka, to wiesz... :roll: A jak ktoś miał złe stosunki z matką, to co z niego będzie, bo nie doczytałem?
bonsai

ja, Bóg, zagubienie

przez freedom97 17 maja 2015, 23:36
pinda, no nie wiem... może trochę racja, ale jakos nie potrafię mimo wszystko zaakceptować

ja, Bóg, zagubienie

przez na_leśnik 17 maja 2015, 23:36
zima, no liczę na profesjonalną diagnozę pani doktor nauk wszelakich :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

ja, Bóg, zagubienie

przez jetodik 17 maja 2015, 23:37
ja kiedyś wszedłem na czata dla lesbijek i udawałem lesbijkę hihi, ale wszystko w celach edukacyjnych, bo
przechodziłem z nimi na rozmowy prywatne i tam pisałem, że jestem lesbijką która nie akceptuje swojej orientacji, że jestem wierząca itd. i że chce iść na leczenie, wiele z nich odpisywało mi, że nie warto, że one już próbowały i miało to zerową skuteczność.
także jak tam chcecie ale ja wole info z pierwszej ręki :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

ja, Bóg, zagubienie

przez na_leśnik 17 maja 2015, 23:37
bonsai, złe stosunki z matką, to wtedy amfce będzie...

ja, Bóg, zagubienie

przez Introwertyczka 17 maja 2015, 23:38
na_leśnik napisał(a):
OD początku nie mam też zbyt dobrego kontaktu z tatą,nigdy niczego mnie nie nauczyl i troche mam o to żal do niego.

Mógłbym powiedzieć dokładnie to samo o swojej relacji z ojcem. A mimo to jestem heteroseksualny.

A co tu wyjaśniać? Każdy inaczej reaguje na warunki środowiskowe. Jeden pali papierosy latami i nic mu nie jest, drugi zapada na problemy z krążeniem, trzeci ma raka płuc, a czwarty ziemistą cerę. Jeden zapada na alkoholizm, drugi w tych samych warunkach nie zapada. Jeden ma depresję, drugi nie ma. Jeden w tych samych warunkach w domu zapada na nerwicę natręctw, drugi na anoreksję, a trzeciemu nic nie jest. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na wpływy środowiska. Co oczywiście nie znaczy, że należy sobie powiedzieć: "a, jestem jaki jestem, już trudno, na forum napisali, że to normalne, więc ok".
Introwertyczka

Sortuj wg