Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ja i chyba moja nerwica lekowa\wegetatywna.


feniksx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Pisze juz z nie którymi w dziale,o paroteksynie ale postanowiłem tez i z reszta sie przywitać.

 

Zachorowałem 3 lata temu nadal w 100% nie wiem czy na pewno trafili z diagnoza.

 

Zaczynalem od xanaxu i skończyłem na parogenie. 2 razy juz rzucalem parogen i zawsze 4-5miesiecy bylo ok.

 

Teraz poraz 3 wracam do parogenu. Stwierdzono nerwice lekowa i wegetatywna. Ogólnie to dostawałem ataków duszności, bóli za mostkiem,i myślałem ze mam zawal. Przychodzily one nawet w spokojnych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem za 1 razem z psychologa.... Średnie efekty widziałem, oprócz wygadania sie nic poza tym....

Aktualnie szukam w Poznaniu dobrej placówki ktora by mnie poprowadziła... Może ktos cos poleci?

Fakt ze parogen pomagał na tyle ze się świetnie czułem jakby nigdy nic mi nie bylo... Niestety nie sądziłem ze to może wracać tak po prostu bez przyczyny....

 

Najgorsze to objawy somatyczne, dreszcze, szybki puls, duszności, aż po silne ataki jak zawałowe...

Stwierdzono tez ze za bardzo wsłuchuje sie w swój organizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na 6 wizytach...

Ulgę zawsze czułem po wyjściu, a raz niestety większe napięcie...

Niestety ulga trwała do konca dnia...

 

Niestety u mnie największym problemem były objawy ze strony organizmu bo mialem wrażenie ze,sie nie denerwuje, a nagle dostawałem duszności czasem czułem uczucie gorąca za mostkiem... A najgorsze były tak jakby przeskoki w sercu po których puls byl 130... Od razu sucho w ustach zlany potem... I sie nie potrafiłem uspokoić...

 

Dopiero psychiatra trafil i do xanaxu dopisal mi parogen, po ktorym wszystkie objawy ze strony organizmu znikly....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×