Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez Gaja1972 01 maja 2015, 14:21
Zarejestrowałam się na forum, żeby móc podyskutować na tematy związane z nerwicą. Sama ukończyłam swoją kurację prawie dwa lata temu, ale zdaję sobie sprawę, że pełne wyleczenie to po prostu zastapienie dotychczasowych, szkodliwych schematów myślowych, nowymi. Te nowe mają dać mi poczucie spokoju, bezpieczeństwa, dostatku. Dlatego ciągle nad sobą pracuję, dlatego prowadzę bloga, który bardzo pomaga mi w w tej pracy i właśnie dlatego chcę być w grupie ludzi podobnych, z którymi mogę o czyhających na nas pułapkach podyskutować. Przypadłość z którą się zmagałam to lęk uogólniony, dość trudny do wyleczenia, dlatego ciągle bardzo na siebie uważam i uczę się nowych metod do pracy nad sobą. :papa:

Witam!

przez Arasha 01 maja 2015, 19:14
Gaja1972, witaj :P Miło, że zechciałaś do nas dołączyć !

Możesz napisać coś więcej, jak wyglądała Twoja kuracja ? Co Ci najbardziej pomogło ? I jak sobie radzisz obecnie, poza prowadzeniem bloga ?
To trochę nietypowe, że chcesz wracać do czegoś, od czego się uwolniłaś :? Nie boisz się, że czytając o problemach innych osób, zaczniesz na nowo analizować swoje życie,
że taka nie do końca zdrowa atmosfera udzieli Ci się :roll: ?
Pozdrawiam serdecznie ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Witam!

przez kosmostrada 01 maja 2015, 19:21
Gaja1972, Witaj na forum! Chętnie posłucham jak sobie dajesz radę i co Ci najbardziej pomaga. Sporo tu nas lękowców i każde świeże spojrzenie na temat jest mile widziane.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam!

przez Przemek_44 01 maja 2015, 19:35
Hej Gaja1972

Witaj na forum :papa: też się leczę z nerwicy, pracuję na zmianą różnych niezdrowych przekonań i również prowadzę bloga na temat swoich problemów, który dla mnie również jest pewnym rodzajem terapii i nie tylko..
Oglądałem już twoją stronę, robi wrażenie ciekawej i bardzo "żywej", zapraszam oczywiście do "siebie" , na moją stronę, pozdrawiam :P

Witam!

przez Gaja1972 29 maja 2015, 19:54
Długo mnie tu nie było :-) Arasha, moja kuracja oczywiście była prowadzona dwutorowo: lekarstwa (coaxil, hydroxizinum doraźnie) + psycholog. Owszem, czasami lęk się pojawia, ale nauczyłam się jak z nim sobie radzić - przede wszystkim reaguję najszybciej, jak tylko zauważę, że coś się dzieje z moim ciałem, bo to ono reaguje jeszcze zanim pomyślę. Nie boję się wracać do tematu. Mam nadzieję na wymianę doświadczeń, może też swoimi skromnymi doświadczeniami mogłabym komuś pomóc i to byłaby dla mnie prawdziwa przyjemność. Pozdrawiam i przepraszam że tak długo zwlekałam z odpowiedzą - po prostu nie mogłam ogarnąć jak to forum działa, nie widzialam Waszych postów :-)
Gaja1972

Sortuj wg