Dziwna perwersja związana z rękawiczkami

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Powietrzny Kowal 01 maja 2015, 01:19
Don't worry - be sad.... Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez mark123 01 maja 2015, 01:32
Kapiszon napisał(a):Co o tym myślicie ? Bardzo chore i dziwne ?

Nie jest to chore. Jeśli fetysz nie zakłada szkodzenia innym oraz nie wpływa negatywnie na fetyszystę, to nie ma w nim nic chorego. A co do dziwności, to dla niektórych będzie to dziwne, dla niektórych nie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Kapiszon 01 maja 2015, 08:36
ChrisMessina napisał(a):Kapiszon, a miałeś kiedykolwiek jakąś dziewczynę?

Miałem, w sumie były trzy ( oczywiście nie jednocześnie ) ale żadnej o tym nie wspominałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kapiszon 01 maja 2015, 08:49
O, nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi.

Arasha napisał(a):Jak dla mnie zupełnie nieszkodliwe szaleństwo :D Pytanie, na ile Tobie ono przeszkadza ?

Coraz mniej mi przeszkadza, jeszcze z rok temu czułem się trochę głupio po zrobieniu tego, teraz już nie.

NN4V napisał(a):Seks w białych rękawiczkach.
Pełna egzaltacja. ;)

Ja na sobie uznaję tylko czarne, kobieta może mieć białe albo w innym jasnym kolorze, ale czarne też.

tahela napisał(a):kajdanki z futerkiejm były bby lepsze i baty , chyba ze to lateksowe rękawiczki

Kwestia gustu, na kobiecie najbardziej lubię satynowe (do takiej też sukni), ale lateksowe też mogłyby być. Co do kajdanek i batów to nie jestem z tych maniaków BDSM,
normalnie lubię traktować kobiety jak damy i z szacunkiem, całowanie w ręke itp.
ale gdyby kobieta wyraźnie chciała to chętnie bym się w to pobawił, ale tylko w stronę mojej dominacji a jej uległości, tzn. mógłbym ją związać i zakneblować taśmą,
ale nie ma mowy o biciu czy wyzywaniu, tego nigdy bym nie zrobił. No i musiałby odpowiadać jej mój wygląd, przebieranki odpadają, najlepiej się czuję w skórzanej kurtce.

Sortuj wg