witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez nieboszczyk 07 maja 2015, 16:52
Powietrzny Kowal napisał(a):I już Ci odpowiadam - wolę HIV i ślepotę w zamian depresji (nawet bym se raka zarzucił zezłośliwionego!)

oczywiście nie wiesz o czym piszesz.gdybys sie dowiedział że masz takiego raka depresja jest nieunikniona.bys miał raka i depresje.jak byś sie nie powiesił to bys zszedł na zawał.to tylko kwestia paru tygodni wyboru daty godziny i miejsca

witam

przez *Monika* 07 maja 2015, 17:07
Proszę o zakończenie tej słownej szarpaniny... co jest lepiej mieć, przecież to niepoważne!
Obrazek
Główny Moderator

witam

przez Powietrzny Kowal 10 maja 2015, 01:11
Noimasz... jest ze mną gorzej niż się wydaje czasami, bo jak odpisywałem, to nie dość, że nie "odczuwałem" żadnej szarpaniny, to jeszcze miałem wrażenie, że temat zszedł na żarty....... :?
(a już z pewnością nie obstawiałbym jakkolwiek, że zdenerwuje to Mońkę.... :shock: )

No tak czy inaczej (w moim szczególnym przypadku) jest jak jest.... czy po prostu podtrzymuję to co napisałem wyżej zamiast "eskalować".
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg