Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez cereska 13 kwi 2015, 16:17
Zarejestrowałam się na forum już jakiś czas temu ale coś jeszcze powstrzymywało mnie przed ujawnieniem się. Moja p. psycholog twierdzi, że ciągłe szperanie w necie,czytanie historii innych ludzi niekoniecznie musi mi pomóc. Nie wiem... póki co, w momentach kiedy czuję się naprawdę kiepsko czytam i czytam, i utwierdzam się w przekonaniu, że nie jestem jedyna, że są osoby, które przechodzą/przechodziły to co ja. Trochę pomaga. Jakieś trzy miesiące temu zdiagnozowano u mnie stany depresyjne i lękowe mieszane oraz zaburzenie adaptacyjne. Jak zwał tak zwał a to paskudztwo dość skutecznie zdezorganizowało mi życie (o czym napiszę w innej części forum).
A teraz witam wszystkich serdecznie.

Witam

przez tu_i_teraz 13 kwi 2015, 18:51
cereska, witaj, to widze ze mamy podobne diagnozy, choc moja sprzed ponad 2 lat. Chodzisz na psychoterapie?
„Zdradzę ci tajemnicę szczęścia. Jeżeli chcesz być szczęśliwy – BĄDŹ SZCZĘŚLIWY!”

Witam

przez cereska 13 kwi 2015, 19:24
Dwa razy w miesiącu mam godzinne spotkania z psychologiem. Samo wygadanie się trochę pomaga, przynajmniej zawsze po tej godzinie jakoś mi lżej na duszy.
A jak w Twoim przypadku? Chodziłaś na psychoterapię? Pomogło? Leki jakieś miałaś wprowadzone?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg