Cześć!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć!

przez Aleksy 12 kwi 2015, 22:33
Cześć!
Jestem facetem, 26 lat na karku, kończę studia (nareszcie!)
W okolicach matury zaczęły się moje problemy z psychiką, nigdy nie byłem duszą towarzystwa, miałem jakąś niewielką grupkę kumpli, z którymi się trzymałem, głównie pochłaniały mnie książki i nauka, ale na studiach, na które wyjechałem do zupełnie obcego miasta, zaczęła się kompletna izolacja, depresja, lęk, bezsenność, myśli samobójcze, trudności z koncentracją, co skłoniło mnie do szukania pomocy.
Brałem różne leki antydepresyjne, nasenne (przepisywane przez lekarzy). 2 miesiące spotykałem się z psychoterapeutką, ale bez większych efektów. Aktualnie jestem po 6 miesięcznej psychoterapii grupowej, która otworzyła mi oczy na wiele spraw i częściowo zmieniła moje myślenie. Zdiagnozowano u mnie zaburzenia depresyjne i lękowe mieszane i skierowano na dalsze leczenie na psychoterapii indywidualnej.
Zamierzam podzielić się swoimi doświadczeniami na forum. Chciałbym też uzyskać Waszą pomoc :)

Cześć!

przez ekspert_abcZdrowie 13 kwi 2015, 20:13
Witaj Aleksy na forum!

Wierzę, że dzieląc się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, pomożesz niektórym na forum. My ze swojej strony też postaramy się pomóc, na ile jest to możliwe. ;)

Czy podjąłeś już terapię indywidualną?
Psycholog

Cześć!

przez Aleksy 14 kwi 2015, 17:58
Cieszę się, że jest gotowość z Waszej strony. Dziękuję z góry za wszelkie wsparcie :)

Czy podjąłeś już terapię indywidualną?

W tej chwili jestem w trakcie poszukiwania terapeuty. Mam już umówioną wizytę w jednym miejscu, ale nie jestem zdecydowany na 100 % na konkretną osobę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć!

przez Artemizja 14 kwi 2015, 23:52
Aleksy, witamy zatem wśród Nas ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg