przegrane życie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 21:55
nico6, nie decyduj za niego :) Pozwól się tej znajomości rozwijać i obserwuj co z tego wyjdzie. Wyznaję zasadę, że warto spróbować, niż później żałować, że się tego nie zrobiło ;)
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 21:59
magnolia84 napisał(a):nico6, nie decyduj za niego :) Pozwól się tej znajomości rozwijać i obserwuj co z tego wyjdzie. Wyznaję zasadę, że warto spróbować, niż później żałować, że się tego nie zrobiło ;)

nie mam nawet już kasy by jechać do miasta i się z nim spotkać,ale dziękuję za miłe słowa,wiem że wiele razy mogłąm go tym urazić,bo to tak jakbym zarzucała mu płyciznę jakąś...ale nie umiem inaczej.

przegrane życie

przez carlosbueno 10 kwi 2015, 22:02
nie mam nawet już kasy by jechać do miasta i się z nim spotkać,
powiedz mu to, może po ciebie przyjedzie, zresztą powinien sie domyśleć że nie pracując nie srasz kasą za przeproszeniem. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 22:03
nico6, pożyczę :mrgreen: Zawsze trzymam kciuki za sympatycznych ludków :))
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 22:05
carlosbueno napisał(a):
powiedz mu to, może po ciebie przyjedzie, zresztą powinien sie domyśleć że nie pracując nie srasz kasą za przeproszeniem. :mrgreen:

nie zdzierżyłabym tego :D moze ja przesadzam i ta ambicja mnie zabija,ale nawet jak kawę stawia to mnie szlak trafia i szarpię się z nim przy płaceniu rachunku,raz się zdenerwował i powiedział,że nieładnie sie zachowuję,ale ja nie lubię jak ktoś mi coś funduje,wystraczy ze rodzice to robią :(

-- 10 kwi 2015, 22:06 --

magnolia84 napisał(a):nico6, pożyczę :mrgreen: Zawsze trzymam kciuki za sympatycznych ludków :))

:) kochana,dziękuję,ale nie wiem kiedy Ci będę mogła oddać :mrgreen:

przegrane życie

przez carlosbueno 10 kwi 2015, 22:07
nico6 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

nie zdzierżyłabym tego :D moze ja przesadzam i ta ambicja mnie zabija,ale nawet jak kawę stawia to mnie szlak trafia i szarpię się z nim przy płaceniu rachunku,raz się zdenerwował i powiedział,że nieładnie sie zachowuję,ale ja nie lubię jak ktoś mi coś funduje,wystraczy ze rodzice to robią :(

Wiem, że to może trochę krępujące dla Ciebie, ale mi się np zdarzało stawiać dziewczynom a wtedy nie pracowałem i nie oczuwałem to jako dowód słabości kobiety to w końcu element soivre vivre

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 22:08
nico6, z każdym Twoim postem zauważam coraz więcej podobieństw między nami :D
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 22:13
carlosbueno napisał(a):
nico6 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):(

Wiem, że to może trochę krępujące dla Ciebie, ale mi się np zdarzało stawiać dziewczynom a wtedy nie pracowałem i nie oczuwałem to jako dowód słabości kobiety to w końcu element soivre vivre

:) no niby wiem to,ale już tak mam,że nie chcę nikogo naciągać,bez względu na to czy ktoś ma pieniądze czy nie ma.

-- 10 kwi 2015, 22:14 --

magnolia84 napisał(a):nico6, z każdym Twoim postem zauważam coraz więcej podobieństw między nami :D

miłe :) a opowiedz coś o sobie więcej?

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 22:17
nico6, moimi reakcjami na konkretne sytuacje, a przede wszystkim relacjami z mężczyznami kieruje syndrom DDA, do tego borykam się z fobią i nerwicą lękową. Myślę, że to wystarczy :hide:
Ostatnio edytowano 10 kwi 2015, 22:18 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

przegrane życie

przez carlosbueno 10 kwi 2015, 22:17
:) no niby wiem to,ale już tak mam,że nie chcę nikogo naciągać,bez względu na to czy ktoś ma pieniądze czy nie ma.

Masz za duże wymagania co do siebie co przy niemożności ich spełnienia powoduje duże frustracje. Trzeba zaakceptować swą nieidealność.

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 22:19
carlosbueno napisał(a)::) no niby wiem to,ale już tak mam,że nie chcę nikogo naciągać,bez względu na to czy ktoś ma pieniądze czy nie ma.

Masz za duże wymagania co do siebie co przy niemożności ich spełnienia powoduje duże frustracje. Trzeba zaakceptować swą nieidealność.

w tym momencie nie słodzę,ale uważam że jesteś rozgarniętym facetem,szkoda że nie masz większych ambicji :D oczywiscie nie mówię o takich jak moja,nazbyt przerośnięta :mrgreen:

przegrane życie

przez carlosbueno 10 kwi 2015, 22:22
jesteś rozgarniętym facetem
chyba tylko w gadce a życie to działanie a nie gadanie, za 14 tysięcy postów na forum jeszcze nic nie dają. :mrgreen:

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 22:23
magnolia84 napisał(a):nico6, moimi reakcjami na konkretne sytuacje, a przede wszystkim relacjami z mężczyznami kieruje syndrom DDA, do tego borykam się z fobią i nerwicą lękową. Myślę, że to wystarczy :hide:

a więc obie mamy syndrom DDA,ja kiedyś miałam fobię społeczną,ona przeszła mi kilka lat temu,niestety pozostała depresja i niskie poczucie wartości,lenistwo,brak przewidywalności,który doprowadził do tego,że dziś bez zdrowia niewiele mogę zdziałać. A jak Twoje życie zawodowe?jesteś zadowolona z siebie pod tym kątem,rozwijasz się,zrealizowałaś się w życiu?

przegrane życie

przez NieznanySprawca2.0 10 kwi 2015, 22:24
nico6, mam nosa do ludzi, uwierz mi. A kto mnie zna stąd parę lat wie, że nie rzucam ot tak komplementów na wiatr. Zasługujesz na niego, jestem przekonany na 250%, nie daj zginąć tej relacji, życzę wszystkiego najlepszego.

Sortuj wg