przegrane życie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 20:19
magnolia84 napisał(a):carlosbueno, u nas nie pozbawiają tak szybko złudzeń :mrgreen:
nico6, to nie było szkolenie stricte zawodowe, tylko kurs, żeby bezrobotny miał jakiś start, pozycję w cv

:) w każdym razie szkoleń też nie ma,nie ma nic.

Ktoś poradził staż...ok,mogę iść,o ile taki dostanę,ale za 600 zł do ręki,dojechać muszę kilkadzięsiąt km do najblizszego miasta na ten staż,za paliwo wyniesie mnie grubo ponad 500 zł,przy takim dystansie niebywale eksploatuje się samochód,dojezdzając poł roku to raczej niemozliwe,zeby sie nie rozkraczył,a go nie naprawię bo nie odłożę kasy,a już mam w nim wiele do zrobienia,w sumie niewiele nim jeżdżę,bo niby gdzie i za co wlać do baku? ale pozniej to nie wiem co by było przy takim stażu za 600 zł...no i OC niedlugo do zapłacenia,nie wiem za co...

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 20:21
carlosbueno napisał(a):Najłatwiej jak się ma słabe cv to jest chyba jeszcze znaleźć prace przez znajomych( jak się ich ma ) albo znajomych np rodziców, ja do swojej obecnej pracy nawet cv nie musiałem przynosić.

czym się zajmujesz? nie chcesz się rozwinąć,zdobyć jakieś umiejętności,kursy itd?

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 20:21
nico6, eeeeeeeej to Ty masz prawko! :great:
Staż ze środków unijnych to ok. tysiąc zł netto
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 20:23
magnolia84 napisał(a):carlosbueno, u nas nie pozbawiają tak szybko złudzeń :mrgreen:
nico6, to nie było szkolenie stricte zawodowe, tylko kurs, żeby bezrobotny miał jakiś start, pozycję w cv

a u nas na interwencyjne co rusz biorą i to bez ograniczeń wiekowych

Widzę, że nie mamy u nas tak źle, jak niektórzy narzekają, porównując z tym, co dzieje się w innych regionach kraju

możliwe,w każdym razie jak czyhalam na interewncyjne,dzwoniłam do swojego doradcy zawodowego z up czy tam doradcy kliena,i zawsze słyszałam"nic nie ma",sama dzwoniłam nie przedstawiając sie do innych pokoi,i też"nie ma juz nic",nawet tego samego dnia,nim zamknęli ofertę.

przegrane życie

przez carlosbueno 10 kwi 2015, 20:24
nico6 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Najłatwiej jak się ma słabe cv to jest chyba jeszcze znaleźć prace przez znajomych( jak się ich ma ) albo znajomych np rodziców, ja do swojej obecnej pracy nawet cv nie musiałem przynosić.

czym się zajmujesz? nie chcesz się rozwinąć,zdobyć jakieś umiejętności,kursy itd?

tylko moja praca ma nienormowany czas pracy i jak do niej idę na 7 ą to nie wiem czy skończę o 15 czy o 20 tej co utrudnia robienie kursów, zresztą to tez wymówka bo może jednak by się dało ale w soboty tez pracuje. Poza tym ja jestem człowiekiem bez ambicji nie to co Ty.
Największy Forumowy Maruda

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 20:26
carlosbueno napisał(a):
nico6 napisał(a):

tylko moja praca ma nienormowany czas pracy i jak do niej idę na 7 ą to nie wiem czy skończę o 15 czy o 20 tej co utrudnia robienie kursów, zresztą to tez wymówka bo może jednak by się dało ale w soboty tez pracuje. Poza tym ja jestem człowiekiem bez ambicji nie to co Ty.

ja mam przerośnięte ambicje własnie,a Ty przynajmniej jestes ze sobą szczery :D

-- 10 kwi 2015, 20:27 --

magnolia84 napisał(a):nico6, eeeeeeeej to Ty masz prawko! :great:
Staż ze środków unijnych to ok. tysiąc zł netto

prawko i samochod,który pozbawił mnie wszelkich oszczedności,ale mniejsza o to ;)

nie wiem,może Ty mieszkasz w innym kraju? :D u nas staże są za 600 zł :D

przegrane życie

przez carlosbueno 10 kwi 2015, 20:28
ja mam przerośnięte ambicje własnie,a Ty przynajmniej jestes ze sobą szczery
polecam studiowanie minimalistycznych filozofii wschodu, co prawda ja tego nie potrzebuje ale niektórym pomaga na przerost ambicji. :mrgreen:

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 20:32
carlosbueno napisał(a):
polecam studiowanie minimalistycznych filozofii wschodu, co prawda ja tego nie potrzebuje ale niektórym pomaga na przerost ambicji. :mrgreen:

heheh :D dobre,tylko że ja mam przerosnięte ambicje przy zerowym poczuciu wlasnej wartości :D

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 20:32
nico6, jakbyś nie miała prawka, to też byś narzekała! :pirate:
Mówimy o tym samym kraju :mrgreen: Sama byłam na wspomnianym przeze mnie stażu :D
Co do ambicji, to chyba lepiej mieć przerost, niż ich brak ;)
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 20:35
magnolia84 napisał(a):nico6, jakbyś nie miała prawka, to też byś narzekała! :pirate:
Mówimy o tym samym kraju :mrgreen: Sama byłam na wspomnianym przeze mnie stażu :D

narzekałabym,ale dzis wiem ze to tylko środek transportu,jak nie miałam auta dojezdzałam ze znajomymi do pracy,dzis mam auto a nie mam pracy by nim dojezdzać :)

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 20:36
nico6, ale posiadanie prawa jazdy to też wymóg wielu ofert pracy :))
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 10 kwi 2015, 20:38
magnolia84 napisał(a):nico6, ale posiadanie prawa jazdy to też wymóg wielu ofert pracy :))

szukalam pracy nawet jako kierowca,cisza,raz sie ktos odezwał i zapytał jak długo mam prawo jazdy,chciał min.5 letniego doswidczenia za kólkiem,a ja dopiero od 3 lat mam.

przegrane życie

przez magnolia84 10 kwi 2015, 20:40
nico6, jednym słowem masz pecha :pirate: ale pamiętaj, nic nie trwa wiecznie, nawet nasze problemy ;)
magnolia84

przegrane życie

przez carlosbueno 10 kwi 2015, 20:45
nico6 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

heheh :D dobre,tylko że ja mam przerosnięte ambicje przy zerowym poczuciu wlasnej wartości :D

Nie ma nic gorszego jak brak ambicji Ty przynajmniej masz szansę na coś a ja się jej pozbawiam. Ja jak siedziałem dlugo bez pracy się nawet cieszyłem że jej nie mam, a sama praca została mi narzucona nieco odgórnie, Ty tego problemu nie masz także myślę że niedługo pracę znajdziesz.

Sortuj wg