przegrane życie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przegrane życie

przez nico6 17 kwi 2015, 09:32
hej. ja mam potwierdzone liczne zmiany w kręgosłupie,na co dzień nawet zasłanie łóżka po sobie sprawia mi ogromne trudności,więc jeśli chodzi w moim przypadku o pracę fizyczną,to stoi ona pod znakiem zapytania.Gdziekolwiek nie chciałabym pracować,mam na myśli pracę fizyczną,tam trzeba przecież sporo z siebie dać.Gdybym przewidziała,że stracę zdrowie,a w konsekwencji zatrudnienie,moja noga nigdy by tam nie postała.
U Ciebie w miejscu pracy to jak rozumiem głównie problemy natury psychicznej? Co takiego tam się dzieję,że już nie wytrzymujesz?Chodzi o ludzi tam,obowiązki czy o tęsknotę za domem?Jeśli zdecydujesz się na powrót do kraju,koniecznie zrób niezbędne badania,z kręgosłupem to nie przelewki ;) U mnie też zaczynało się od zawrotów głowy,co tłumaczyłam sobie stresem.Zresztą na chwilę obecną zmiany mogą być naprawdę niewielkie,nie wiem też jakiego rodzaju badania tam wykonywałeś,bo jeśli to była wizyta u neurologa,polegająca na samym wywiadzie i postukaniu młotkiem w kolano,to trochę za mało.Zakładam,że jednak nie?
I wreszcie powiedz,jaką pracę mógłbyś wykonywać w Polsce? Dlaczego jeśli zwolnisz się stamtąd gdzie teraz jesteś,to już tutaj nie możesz na nic liczyć?
Jedz,myj się,z doświadczenia wiem,że ciężko się zmusić,ale to przecież w niczym nie pomaga.

przegrane życie

przez magnolia84 17 kwi 2015, 11:58
nico6, mogłabyś mi opisać objawy towarzyszące Twoim problemom z kręgosłupem? Od jakich się zaczęło, jakie badania miałaś i co dokładnie stwierdzono? Pytam, bo moja mama to chyba podobny przypadek (i chyba jej bracia też), ale jeszcze niezdiagnozowany. Jedyne, co dostała na to, to Myolastan.
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 17 kwi 2015, 13:19
hej,ja mam rozległe zwyrodnienia kręgosłupa,występują przepukliny i wypukliny,wypadł też jakiś krążek,najogólniej rzecz ujmując cierpię nadyskopatię,której towarzyszy rwa kulszowa m.in.Mialam robioną tomografię,teraz czekam na rezonans.Zaczęło się od bólu w lędżwiowej częsci kręgosłupa,ale u kazdego moze to byc inne miejsce,zalezy gdzie powstaje problem.U mnie jest to ta część najbardziej narażona na urazy.Zanim mnie rozłożyło zdarzały mi się zawroty głowy i wrażenie wirującego pokoju,kiedy kładłam się na łóżko.Wkrótce potem wypadł mi dysk.Podobno pomagają ćwieczenia korekcyjne,mi nie pomogly,ból się tylko zwiększył,a operacji się boję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przegrane życie

przez magnolia84 17 kwi 2015, 13:22
nico6, dziękuję. Symptomy zawrotów w głowie i uczucia jakby cały pokój wirował to cos, czego moja mama doświadcza prawie codziennie. Tyle, że w żaden sposób nie daje się zaciagnąć do lekarza :/
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 17 kwi 2015, 15:54
czyli cierpi na jakieś zaburzenia neurologiczne,możliwe że to początek problemów z kręgosłupem,ale też może to być coś innego,warto się przebadać.

przegrane życie

przez magnolia84 17 kwi 2015, 16:43
nico6, boję się, żeby to nie było coś związanego z mózgiem :zonk:
magnolia84

przegrane życie

przez nico6 17 kwi 2015, 17:22
trzeba isc do lekarza,samemu nie mozna snuć domysłów

Sortuj wg