Witam ponownie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ponownie!

przez jason2503 09 kwi 2015, 17:19
Posłuchałem dzisiaj "Autobiografii" Perfect'u. W pewnym momencie "zrozumiałem że ja nie umiem nic". To mnie trochę zdołowało. Za chwilę jednak usłyszałem "Słuchaj mnie tam, pokonałem się sam!". To może ja też mogę pokonać siebie? I może też w którymś momencie "wyśni się wielki mój sen"?

I tym przemyśleniem chciałem przywitać się z wami :)

Aha, mieszkam 25 lat z Wrocławia, choruję od dawna, a leczę się ponad 5 lat, lecz nie wiadomo dokładnie na co...

Witam ponownie!

przez NaaN 10 kwi 2015, 16:00
Witaj :)

Witam ponownie!

przez PatrycjaLuiza 12 kwi 2015, 16:18
Witam.
Chyba dokładnie Cię rozumiem i mam to samo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam ponownie!

przez jason2503 12 lip 2015, 01:50
No to piszę tutaj, bo nie chcę na razie szukać pasującego tematu ani zakładać nowego.

Mój problem wygląda mniej więcej tak. Generalnie mam codzienny kontakt z moją najbliższą rodziną, rozmawia mi się z nimi w miarę dobrze. Problem w tym, że na tą chwilę nie rozmawiam prawie w ogóle z nikim innym, ani w realu, ani w siecialu.

To dla mnie bardzo fajne, pogadać z kimś, kogo nie znam od wczesnego dzieciństwa i żeby rozmowa się kleiła. Wygląda to więc na zbyt duży lęk przed tym, że rozmowa się nie będzie kleić.

Teraz idę spać, ale odpowiedzi mile widziane, pod warunkiem że nie należycie do mojej najbliższej rodziny ;), ale to by było trochę dziwne.

Witam ponownie!

przez agusiaww 12 lip 2015, 19:34
jason2503 napisał(a):No to piszę tutaj, bo nie chcę na razie szukać pasującego tematu ani zakładać nowego.

Mój problem wygląda mniej więcej tak. Generalnie mam codzienny kontakt z moją najbliższą rodziną, rozmawia mi się z nimi w miarę dobrze. Problem w tym, że na tą chwilę nie rozmawiam prawie w ogóle z nikim innym, ani w realu, ani w siecialu.

To dla mnie bardzo fajne, pogadać z kimś, kogo nie znam od wczesnego dzieciństwa i żeby rozmowa się kleiła. Wygląda to więc na zbyt duży lęk przed tym, że rozmowa się nie będzie kleić.

Teraz idę spać, ale odpowiedzi mile widziane, pod warunkiem że nie należycie do mojej najbliższej rodziny ;), ale to by było trochę dziwne.

dobrze sobie radzisz, moze jestes chrobliwie niesmialy? A w ogole masz prace, studiujesz?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Witam ponownie!

przez jason2503 13 lip 2015, 01:45
Teraz w czerwcu skończyłem szkołę policealną, taką dwuletnią. Wcześniej (zaraz po liceum) próbowałem studiów, ale krótko mówiąc z powodu problemów nie udało się ich skończyć. Co będę robić dalej jeszcze nie wiem, ale szukam sobie czegoś..

Jestem nieśmiały, od dziecka w sumie. Wiele razy próbowałem być śmielszy w towarzystwie, ale często działo się coś takiego, że mi się w jakiś sposób obrywało (potem mogę to dokładniej wytłumaczyć jak coś). Nieśmiałość okazała się więc czymś łatwiejszym do zniesienia, no ale na dłuższą metę to ja chciałbym mieć bardziej otwarte relacje z ludzikami.

Witam ponownie!

przez takie tam 13 lip 2015, 09:38
Witaj :smile:
takie tam

Sortuj wg