Cześć!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć!

przez ekstraktzaloesu 26 mar 2015, 02:16
Zgodnie z forumowym zwyczajem witam wszystkich serdecznie :)

Mam 31 lat i cierpię na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, które dość mocno utrudniają mi życie. Pomyślałem, że jeżeli czegoś z tym nie zrobię, to za jakiś czas nasilą się do tego stopnia, że będzie już naprawdę niefajnie, więc postanowiłem się tu zarejestrować. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą łatwiej będzie mi zapanować nad moimi natręctwami. Sam też chętnie pomogę innym, jeżeli będzie to w mojej mocy. Pozdrawiam.

Cześć!

przez Arasha 26 mar 2015, 02:21
ekstraktzaloesu, witaj serdecznie :papa:
Podjąłeś dobrą decyzję logując się tutaj, a jeszcze lepiej, że masz świadomość i chęć zmiany pewnych rzeczy w swoim życiu.
Natręctwa potrafią cholernie uprzykrzać na każdym kroku człowiekowi życie ( znam z autopsji, chociaż nie jest to mój największy problem, ale swego czasu miałam niezłe jazdy ). Niestety ten rodzaj zaburzeń jest dość trudny w leczeniu i lubi po jakimś czasie wracać :?
Jaki masz plan działania na najbliższy czas ( poza zgłębianiem forumowych wątków ) ? Zacząłeś już coś konkretnego robić w kierunku jakichś zmian ?

Btw Bardzo oryginalny nick :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Cześć!

przez ekstraktzaloesu 26 mar 2015, 02:58
Hej, nie wiem za bardzo, co mógłbym zrobić i od czego zacząć w kwestii próby wyleczenia się z tego. Zamieściłem właśnie w odpowiednim dziale zapytanie o „domowe” sposoby pozbycia się tych problemów... Widzę, że forum odwiedza bardzo wiele osób, więc pewnie ktoś coś będzie wiedział ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć!

przez sailorka 26 mar 2015, 07:12
ekstraktzaloesu, Cześć! :) Ja jestem za leczeniem profesjonalnym. A o ile się orientuje, Twoją chorobę leczy się u psychiatry i na psychoterapii. Oczywiście, najpierw musi być diagnoza. Życzę powodzenia.
Cześć, jestem czubkiem

Cześć!

przez Niutek 27 mar 2015, 00:48
Cześć :D

Cześć!

przez smoothie 27 mar 2015, 18:05
Witaj! Też zapisałam się na to forum, żeby, kolokwialnie mówiąc, nie oszaleć do reszty. Na pewno coś tu dla siebie znajdziesz, pogadasz z kimś. Pozdrawiam! :)
"Love is Obsession's best friend"

Cześć!

przez ekstraktzaloesu 28 mar 2015, 04:12
Witam Was wszystkich :)
Sailorka, w lekarzy to ja już nie wierzę. Jeszcze jak byłem mały, to jakiś syropek na kaszel przepisany przez lekarza mógł pomóc, ale gdy pojawiają się poważniejsze problemy, to brakuje im kompetencji, a często przede wszystkim zwykłego zaangażowania.

Cześć!

przez kaja123 29 mar 2015, 11:42
ekstraktzaloesu napisał(a):Hej, nie wiem za bardzo, co mógłbym zrobić i od czego zacząć w kwestii próby wyleczenia się z tego.

Zwyczajnie iśc do specjalisty.

ekstraktzaloesu napisał(a):Zamieściłem właśnie w odpowiednim dziale zapytanie o „domowe” sposoby pozbycia się tych problemów... Widzę, że forum odwiedza bardzo wiele osób, więc pewnie ktoś coś będzie wiedział ;)

Nie ma przepisu babuni tym bardziej przez internet. Tym bardziej że nie napisałeś co dokładnie Ci dolega, dręczy, męczy.

Sortuj wg