Witajcie:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez xenon 17 mar 2015, 23:32
Jestem tutaj nowy. Mam 22 lata i cierpię na depresje i fobię społeczną. Od ponad roku leczę się farmakologicznie oraz do niedawna także na cotygodniowej psychoterapii z której właśnie zrezygnowałem. I stąd też mój wpis tutaj. Może szukam jakiegoś substytutu który zastąpiłby mi spotkania z psychoterapeutą... A może chcę nawiązać nowe znajomosci... Sam nie wiem ale na pewno szukam czegoś nowego;)
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz - dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz więc dzień, tę godzinę, ponieważ nie było żadnego zbawiciela!

przez mika41 17 mar 2015, 23:35
cześć, miło poznać ( ;

przez tu_i_teraz 17 mar 2015, 23:44
xenon, witaj, co to za cytat w Twojej stopce? Zaintrygowal mnie. Dlaczego zrezygnowales z psychoterapii? Jestes poszukujacy, to dobrze wrozy :D
„Zdradzę ci tajemnicę szczęścia. Jeżeli chcesz być szczęśliwy – BĄDŹ SZCZĘŚLIWY!”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xenon 17 mar 2015, 23:58
Zrezygnowałem z psychoterapii z powodów finansowych... czy może raczej głównie z powodów finansowych. Poza tym moja rodzina naciskała na mnie żebym jak najszybciej z tym skończył, że to nie dla mnie, że jestem ,,normalny", cokolwiek to znaczy... Twierdzili że marnuję pieniądze. No a sama relacja terapeutyczna przysporzyła mi też ciekawych doznań... wiesz psychoterapeutka, lat ok 30, całkiem, a nawet bardzo ładna, wpadłem z deszczu pod rynnę :( A cytat jest z Biblii Szatana Antona Szandora LaVeya, ale spokojnie- nie modlę się do Szatana, jestem ateistą;)
Ostatnio edytowano 18 mar 2015, 11:55 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto zdublowaną część wpisu.
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz - dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz więc dzień, tę godzinę, ponieważ nie było żadnego zbawiciela!

przez tu_i_teraz 18 mar 2015, 00:06
xenon, doskonale rozumiem o co chodzi z ta relacja terapeutyczna. Sama mam feceta terapeute wiec wiem o czym mowisz. Chcialoby sie rzecz klasyka terapii. Jak dlugo chodziles na terapie? Moze warto poszukac terapeuty faceta na NFZ? Piszesz ze masz depresje i fobie spoleczna - to raczej nie jest normalne jak twierdzi Twoja rodzina. A myslales o terapii grupowej na oddziale dziennym?
„Zdradzę ci tajemnicę szczęścia. Jeżeli chcesz być szczęśliwy – BĄDŹ SZCZĘŚLIWY!”

przez xenon 18 mar 2015, 00:14
Na oddziale- w sensie że miałbym iść do szpitala? Nie jest ze mna chyba jeszcze aż tak źle, chociaż momentami myślałem że tak to się skonczy... a jeśli chodzi o nowego terapeute... to nie wiem czy nie lepiej wrocić do tej z którą się już zapoznałem, niż zaczynać od nowa, poza tym to nagłe przerwanie terapii nie posłużyło mi, i sama myś że mógłbym się z nią kiedyś tam znowu zobaczyć- jest dla mnie nie malym pocieszeniem...

przez uwolniony 18 mar 2015, 10:20
W sumie trudno cieszyć się z kolejnych użytkowników forum... :?
NERWICA - POKONAŁEM

przez Artemizja 18 mar 2015, 11:58
xenon, witaj na Forum.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg