Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim!


inmate

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem! :papa:

Pomimo tego, że mam już na swoim koncie kilkanaście postów, to nie było mi jeszcze dane stworzenie swojego powitalnego tematu.

Co mogę powiedzieć o sobie... Mam prawie 20 lat i borykam się z samotnością, która wyniszcza mnie od środka (z którą próbuję walczyć i z którą myślę, że uda mi się wygrać za kilka miesięcy ze względu na pójście na studia...). Jeżeli chodzi o choroby czy zaburzenia, to nie mam nic zdiagnozowanego; z prostej przyczyny - niestety nigdy nie byłem u specjalisty (ale mam nadzieję, że uda mi się za jakiś czas znaleźć kogoś kompetentnego), ze względu na mieszkanie w małym miasteczku... Jeżeli chodzi o samodiagnozowanie, to (pomimo tego, że nie powinno się do końca temu ufać, bo choroby i zaburzenia może stwierdzić tylko specjalista), to podejrzewam u siebie narcystyczne zaburzenie osobowości z niektórymi cechami osobowości borderline.

Swego czasu podejrzewałem też u siebie nerwicę, ze względu na wiele czynników, które powodowały spustoszenie w moim organizmie, ale na razie nie ma w moim życiu stresowych sytuacji, więc jakoś daję radę.

Cierpię też na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne; co objawia się niezliczoną ilością tików nerwowych, które w dużym stopniu utrudniają mi życie oraz takimi objawami jak nagminne mycie rąk kilka razy naraz, wracanie do tego samego miejsca, powtarzanie tych samych czynności, silna chęć np. dotknięcia czegoś etc. Są to rzeczy, których się wstydzę i które staram się kontrolować, ale niekoniecznie mi to wychodzi. Z tym też chciałbym zgłosić się do specjalisty...

 

Dobra... W sumie pól postu jest opisem tego, co mi jest, ale ja jestem tak naprawdę wesołym człowiekiem! :D

To może teraz coś o moich zainteresowaniach i o tym jaki jestem...

W moim wolnym czasie najchętniej czytam książki, oglądam seriale i filmy, słucham muzyki.

Uwielbiam deszczowe dni, spacery nocą, długie nocne rozmowy, antykwariaty i biblioteki, Salvadora Dalí, turpizm, zapach lasu, jazdę tramwajem, czarny humor, dworce kolejowe, mosty, pocztówki, biedronki, tulipany, minimalizm, Magdalenę Cielecką, pisanie listów, bezpańskie koty, wódkę oraz papierosy.

 

Lubię czytać poezję, horrory, kryminały, literaturę współczesną, rosyjską, klasykę...

Ulubieni autorzy: Rafał Wojaczek, Edward Stachura, Andrzej Bursa, Chuck Palahniuk, Haruki Murakami, Świetlicki, Jo Nesbø, Witkacy, Bułhakow, Stephen King, Rowling, Dan Brown...

 

Muzyka, której najchętniej słucham, to muzyka alternatywna, pop, rock, rap; kocham Lanę Del Rey. :D

 

Ulubione filmy:

Podziemny krąg, Przerwana lekcja muzyki, Edward Nożycoręki, Requiem dla snu, Czarny łabędź, Więzień nienawiści. Harry Potter, Pulp Fiction, Piła, Kill Bill, Modlitwy za Bobby'ego, Kogel-mogel, Poszukiwany, poszukiwana, Komedia małżeńska, Igrzyska śmierci...

 

Ulubione seriale:

American Horror Story, Z Archiwum X, Hannibal, Gra o tron, Miasteczko Twin Peaks, Penny Dreadful, Gotowe na wszystko, Plotkara, Misfits, Chirurdzy, Przygody Merlina, Skins...

 

Ulubione anime:

Bleach, Death Note, Higurashi no Naku Koro ni, Paradise Kiss...

 

Miło mi Was poznać! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×