Proszę o pomoc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Proszę o pomoc

przez Kamilaa 11 mar 2015, 15:04
Witam , nazywam się Kamila , mam 20 lat , jestem tu nowa , od jakiegoś czasu dręczą mnie stany lękowe . Miałam do tej pory 3 ataki , głównie wieczorem kiedy kładłam się spać . Nie wiem co mam robić , staram się nad tym panować , ciężko jest . Czytam dużo na forach o tym . Mam koleżankę która studiuje psychologię , trochę mi pomaga , rozwiązywałam testy z których wynikało ,że nic mi nie jest ... Mówiłam o tych chłopakowi ale On twierdzi , że sobie wkręcam . Czy mógłby mi ktoś opisać jak wygląda wizyta u psychologa ? I czy pomaga . Z góry dziękuję .

Proszę o pomoc

przez blah! 11 mar 2015, 16:41
Wiesz, rozwiązywanie testów w sieci to nie jest najlepsza forma stawiania diagnozy ;).
W dużej mierze zależy to z czym w ogóle są te lęki związane - czego się boisz itd. W sumie to niewiele napisałaś więc ciężko cokolwiek powiedzieć.
A jak wygląda wizyta u psychologa możesz poczytać w dziale Psychoteriapia ;).
blah!

Proszę o pomoc

przez ekspert_abcZdrowie 13 mar 2015, 13:45
Witaj Kamilaa!

Przez Internet nikt nie postawi diagnozy i nie stwierdzi, co Ci dolega. Jeżeli zależy Ci na rzetelnym rozpoznaniu, najlepiej udać się do psychologa. Wizyta u psychologa po części przypomina wizytę u lekarza, ale nie do końca. Jest wywiad, psycholog zadaje pytania, rozmawia z Tobą, czasami prosi o wypełnienie konkretnego testu, który ma ułatwić zidentyfikowanie problemu. Nie masz czym się denerwować. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Proszę o pomoc

przez rabbithearted 14 mar 2015, 01:04
Pozostaje mi się podpisać pod tym, co napisał powyżej forumowy psycholog.
Na pewno sobie nie wkręcasz. Walcz o siebie ;)

Sortuj wg