Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez SilentStorm 03 mar 2015, 12:18
Mam na imię Kaśka i mam 23 lata. Obecnie studiuje na 3 roku pierwszego stopnia Turystyki i Rekreacji. Jestem trochę jak cicha woda która rwie brzegi :D Łącze w sobie naprawdę cichą, nieśmiałą i spokojną osobę z wulkanem emocji, nerwów, wybuchowością a czasem nawet "przebojowością".
Znalazłam się tu ponieważ od pewnego czasu szukam bardzo intensywnie odpowiedzi na pytania związane z moim wnętrzem, moimi zachowaniami, dlaczego tak, a nie inaczej. Interesuje się wszystkim i niczym, ale chyba najbardziej fascynuje mnie umysł człowieka.

Około rok temu zauważyłam u siebie pierwsze symptomy depresji, nie została ona zdiagnozowana u mnie, ale patrząc wstecz i porównując je z symptomami mojej mamy, która miała ją stwierdzoną doszło do mnie, że należy sie tym zainteresować i przeciwdziałać.
Pochodzę z rozbitej, hm patologicznej rodziny, wiem że wiele rzeczy teraz musi wynikać z faktu mojej przeszłości/dzieciństwa, ale odtłumaczanie sobie to w racjonalny i logiczny sposób nie przynosi mi ukojenia. Wiem, że musze dopuścić emocje i zrozumieć przeszłość.
Obecnie chodzę już kilka miesięcy do psychologa i staram sie sobie pomóc zrozumieć siebie. Niestety czasem czuje, że nie o wszystko mogę zapytać psychologa, mam obawy i nie do końca jestem przekonana. Stąd moja obecność tutaj. Również mam nadzieje, że moja dotychczasowa wiedza sprawi, że być może choć trochę, pomogę komukolwiek.
Jeszcze raz witam! ;)

Witam!

przez adel 03 mar 2015, 12:19
SilentStorm, witaj Kasiu na forum :papa:
I'm toxic...

Witam!

przez żabinka 03 mar 2015, 12:37
Witaj na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam!

przez na_leśnik 03 mar 2015, 12:43
Witamy w internetowym wariatkowie :8): .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Witam!

przez Semir 03 mar 2015, 13:16
I ja witam :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Witam!

przez ardhexyd 03 mar 2015, 21:02
ja tez witam.
nie zakladam nowego tematu bo po co.
ESCI-AMISU-ALPRA-MIANSE
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość: unikająca, zależna, cechy osobowości narcystycznej i niedojrzałej.
"Dobrych ludzi zmiażdżył walec czasu nowej generacji".
"Genetycznie kodowany strach, zaszczepimy Ci przez chrzest".

Witam!

przez Artemizja 04 mar 2015, 05:28
SilentStorm, witam imienniczkę ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam!

przez cossette 05 mar 2015, 01:29
SilentStorm, :great: już cię lubiĘ!
"Nie mogę iść na imprezę , bo się prędzej, czy później schleję w trupa, więc siedzę w domu i myślę, matka umrze, ojciec umrze, wszyscy umrzemy, na pewno mam raka gardła."

Sortuj wg